6. Nesil Ipad şuan alınır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Muhammedkasim

Üyecik
Arkadaşlar merhaba,
Bildiğimiz üzere önümüzdeki günlerde Apple'in lansmanı var. Sizce şuan 6. Nesil Ipad alınır mı yoksa tanıtımı beklemeli miyim? Aradaki fiyat farkı ne olur? Yorum ve görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

astegon

Profesör
Arkadaşlar merhaba,
Bildiğimiz üzere önümüzdeki günlerde Apple'in lansmanı var. Sizce şuan 6. Nesil Ipad alınır mı yoksa tanıtımı beklemeli miyim? Aradaki fiyat farkı ne olur? Yorum ve görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.
Ben olsam beklerim. Neden mi? Yeni iPad'ler geldi mi daha önce çıkanlar ucuzluyor.

Şu cihaz dolar, vergi ve Apple zamları öncesi 1500 TL idi almamıştım. Çok pişman oldum.

TheTruthHurts

Profesör
İpad 7 çıkarsa kendi mağazasında 6 direk kaldırılacak diye düşünüyorum. Ama diğer mağazalarda 300-600₺ düşer diye tahmin ediyorum.

Tablet gayet iyi ama fiyatı şu an yüksek diyebilirim. Ben aldığımda 1800₺’ydi. Şu an ise 2500₺. Ben apple mağazasından alacak olsam 300₺ ekleyip son model miniyi alırdım(ki aldım). Tablet daha minik ama donanımı daha güncel.

İpad 6’yı istiyorsanız başka sitelerden sıfırı halini 2000-2100 küstüre falan bulmaya çalışın derim.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Bu zamanda elma loğosu olan hiçbir ürün alınmaz

Muhammedkasim

Üyecik
Kıymetli görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Apple ile iletişime geçtim bugün, 10.5 inch Ipad Air 64 GB modeli icin 3359 TL yanında Beats Solo 3 Wireless kulaklık hediye ediliyor. Apple lansmanından sonra fiyat farkı olabilecegini sayet olursa ürünü 14 gun icerisinde iade edebileceğimi ya da aradaki fark için temasa geçebileceğimi belirttiler. Sanırım bende tanıtımı bekleyeceğim.

TheTruthHurts

Profesör
Kıymetli görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Apple ile iletişime geçtim bugün, 10.5 inch Ipad Air 64 GB modeli icin 3359 TL yanında Beats Solo 3 Wireless kulaklık hediye ediliyor. Apple lansmanından sonra fiyat farkı olabilecegini sayet olursa ürünü 14 gun icerisinde iade edebileceğimi ya da aradaki fark için temasa geçebileceğimi belirttiler. Sanırım bende tanıtımı bekleyeceğim.
O kampanya hala var mıydı? Hala devam ediyorsa onu alıp beats’ı 1000₺’ye küsür satardım.

AlteredTech

Profesör
Bu zamanda elma loğosu olan hiçbir ürün alınmaz
Hocam İphone’lar donanım olarak çöp ama diğer Apple ürünleri hala iyi. 2013’te ben İpad Mini aldım, cihazı onca yıl yordum, hala çalışıyor🙂(Ben aldığımda İOS 7’ydi😂😂)Aynısı Mac için de geçerli, kullananlar gayet memnun.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Hocam İphone’lar donanım olarak çöp ama diğer Apple ürünleri hala iyi. 2013’te ben İpad Mini aldım, cihazı onca yıl yordum, hala çalışıyor🙂. Aynısı Mac için de geçerli, kullananlar gayet memnun.
Sıfır ve pahalı olanları diyorum fiyatta nirvanaya ulaşanlar

stat counter