2000- 3500 TL Arası Telefon Önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İyi akşamlar arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim fiyat dolaylarında telefonlara bakıyorum. Telefonda aradığım özellikler ise şunlardır:
1) Telefon kullanırken çok ısınmasın.
2) Kamera Çözünürlüğü hakkında pek bi değer veremeyeceğim ama güzel fotoğraf ve video çekebilsin. Ne kadar yüksek olursa benim için o kadar iyi olur :)
3) Telefon Uzun Ömürlü olsun ( Yaklaşık 4-5 yıl)
4) Telefon akıcı olsun. (Burada akıcılıktan kastım, telefonda gündelik kullanımlarda donmalar olmasın.)
5) Ara ara telefonda Clash Royale oynarım. Ancak yinede ortalama oyunları açabilsin.
İnternette Xİaomi Mi9T'yi gördüm fiyatı 3000 TL'nin altına düşmüş. Bu telefon önerir misiniz? Ayrıca Pro versiyonu Türkiye'ye gelecekmiş. Aralarındaki farklar nelerdir? O telefonu beklemeye değer mi? Bu model dışında başka marka ve model de önerebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

AlteredTech

Profesör
İyi akşamlar arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim fiyat dolaylarında telefonlara bakıyorum. Telefonda aradığım özellikler ise şunlardır:
2) Kamera Çözünürlüğü hakkında pek bi değer veremeyeceğim ama güzel fotoğraf ve video çekebilsin. Ne kadar yüksek olursa benim için o kadar iyi olur :)
4) Telefon akıcı olsun. (Burada akıcılıktan kastım, telefonda gündelik kullanımlarda donmalar olmasın.
5) Ara ara telefonda Clash Royale oynarım. Ancak yinede ortalama oyunları açabilsin.
İnternette Xİaomi Mi9T'yi gördüm fiyatı 3000 TL'nin altına düşmüş. Bu telefon önerir misiniz? Ayrıca Pro versiyonu Türkiye'ye gelecekmiş. Aralarındaki farklar nelerdir? O telefonu beklemeye değer mi? Bu model dışında başka marka ve model de önerebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
Pro versiyonu 5000 lira civarına geleceği için tavsiye etmem. Mi 9T öneririm, o fiyat bandında en iyi işlemci performansı ve kamera kalitesine sahip cihazdır. Uzun süre gider ve o süre zarfında size mutlu eder.

Alacaksanız ya Mi Store’dan ya da İnternet üzerinden Xiaomi TR garantili olarak satılan cihazlara bakmanız daha mantıklı olur.

Lg g7
Mi mix 2s
Mi 9 t
Bulabilirseniz mi 8
Bu mpdellere bakabilirsiniz
Saolun hocam bunlara da bakayım :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xiaomi Mi 9T veya Samsung Galaxy A70 o fiyat aralığında alabilceğin en iyi telefonlar
A70 bi ara indirime girmişti alacaktım ama işlerden dolayı unuttum. Daha sonrada Xiaomi Mİ9T'yi gördüm. Kısmetse bu telefonu alacağım.

Webhead

Profesör
4) Telefon akıcı olsun. (Burada akıcılıktan kastım, telefonda gündelik kullanımlarda donmalar olmasın.)
1- yoğun kullanırsan her telefon ısınır her telefonda sıvı soğutma sistemi yok
2- kamerası gayet iyi sony lensi kullanıyor bu bile yeter
3- bu sana bağlı ama günümüzdeki Android telefonlar artık 3-4 yıl rahat kullanılabiliyor artık Android eskisi gibi 5-6 ay sonra kasan bir sistem değil stabilite olarak IOS'a yaklaştı bunu Android'teki amiral gemileri için söyledim orta segmenti hiç bilmiyorum
4- MİUI arayüzü gayet akıcıdır o konuda hiç şüphen olmasın
5- Ben telefonda oyun oynayan biri değilim
Mİ9T ile Pro modeli arasındaki tek fark sadece işlemci farkı onun dışında her şeyi aynı oyun manyağı biri değilsen cihazı çok zorlayan biri değilsen düz Mİ9T senin işini çok rahat görecektir bu arada beklemeni önermem çünkü fiyatı çok yüksek gelecektir ve bende Mİ9T almak istiyorum fiyatının 2500'lere düşmesini bekliyorum

Mi 9T

(Günde bir kere önermeden içim rahat etmiyor da 😂)
Hocam bende biraz araştırma yaptım. Herkes bu telefonu önermiş. Muadillerine baktım bundan kat kat daha pahalı. Sonrada neden herkesin önerdiğini anlamış oldum. :D

1- yoğun kullanırsan her telefon ısınır her telefonda sıvı soğutma sistemi yok
2- kamerası gayet iyi sony lensi kullanıyor bu bile yeter
3- bu sana bağlı ama günümüzdeki Android telefonlar artık 3-4 yıl rahat kullanılabiliyor artık Android eskisi gibi 5-6 ay sonra kasan bir sistem değil stabilite olarak IOS'a yaklaştı bunu Android'teki amiral gemileri için söyledim orta segmenti hiç bilmiyorum
4- MİUI arayüzü gayet akıcıdır o konuda hiç şüphen olmasın
5- Ben telefonda oyun oynayan biri değilim
Mİ9T ile Pro modeli arasındaki tek fark sadece işlemci farkı onun dışında her şeyi aynı oyun manyağı biri değilsen cihazı çok zorlayan biri değilsen düz Mİ9T senin işini çok rahat görecektir bu arada beklemeni önermem çünkü fiyatı çok yüksek gelecektir ve bende Mİ9T almak istiyorum fiyatının 2500'lere düşmesini bekliyorum
Hocam telefonu yoğun kullanmam. Ara sıra instagram whatsapp ta takılırım. Bunlar dışında Clash royale e bakıyorum. Benim 4 yıllık iphone 6 artık bunlarda bile ısınmaya başladı :). Kamerasına da baktım gerçekten yüksek kaliteymiş. Hocam telefonuma koruma takıyorum. Çok da düşürmem. Yani olabildiğince dikkatli kullanırım. Bunlar dışında bende bi tek Clash Royale bakarım hocam :). Yani çok oyun oynamam bende. Boş zamanlarım da oynayabileceğim oyunlara bakarım. Hocam bu arada cihaz hepsiburada da 3000 TL.

Son düzenleme:

Webhead

Profesör
Hocam bende biraz araştırma yaptım. Herkes bu telefonu önermiş. Muadillerine baktım bundan kat kat daha pahalı. Sonrada neden herkesin önerdiğini anlamış oldum. :D

Hocam telefonu yoğun kullanmam. Ara sıra instagram whatsapp ta takılırım. Bunlar dışında Clash royale e bakıyorum. Benim 4 yıllık iphone 6 artık bunlarda bile ısınmaya başladı :). Kamerasına da baktım gerçekten yüksek kaliteymiş. Hocam telefonuma koruma takıyorum. Çok da düşürmem. Yani olabildiğince dikkatli kullanırım. Bunlar dışında bende bi tek Clash Royale bakarım hocam :). Yani çok oyun oynamam bende. Boş zamanlarım da oynayabileceğim oyunlara bakarım. Hocam bu arada cihaz hepsiburada da 3000 TL.
Kolay kolay düşmez ithalatçı garantili 2700-2800 tl bence 2 ay sonra 2300'lere düşer bende o zaman alırım üzgünüm ama 3000'e çıkamıyorum

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Kolay kolay düşmez ithalatçı garantili 2700-2800 tl bence 2 ay sonra 2300'lere düşer bende o zaman alırım üzgünüm ama 3000'e çıkamıyorum
3000tl mi 9t ye haram olur elbet indirime girecektir

Cvnmrt

Asistan
2300'e düşer diye tahmin ediyorum
Eğer black friday'de mi9t o fiyatlara düşerse beklemek mantıklı görünüyor. O zamana redmi note 8 pro'da çıkmış olur (yani inş Türkiye'ye gelir) onunda fiyat inerse 2300 civarına inerse ben beklerim zaten 4 yıldır kullandığım telefonun beni kanser etmesine alıştım 3 ay daha beklerim artık almışken iyisini almak istiyorum

Son düzenleme:
stat counter