1800 - 2000 TL Arası Telefon Önerisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

KimBuGamzeli

Profesör
Bence mi 9 Lite'ı ciddi ciddi düşünün birde gcam kurulursa redmi note 8 pro'nun stock kamerasından daha iyi sonuç verir
Not: Redmi note 8 pro'ya mediatek işlemciden dolayı gcam kurulmuyor
Buyrun inceleme videosu
gcam falan nedir? Başka bir forumda Xioami cihazlar stok kullanılmaz diyenleri gördüm çünkü. Mesela custom rom kuruyorlarmış kamera yazılımı ses için dolby yazılımı vs vs yani bu Xioami cihazlar stok kullanılmaz almayın diyorlar merak ettim valla.

Barış Bayraktar

Profesör
gcam falan nedir? Başka bir forumda Xioami cihazlar stok kullanılmaz diyenleri gördüm çünkü. Mesela custom rom kuruyorlarmış kamera yazılımı ses için dolby yazılımı vs vs yani bu Xioami cihazlar stok kullanılmaz almayın diyorlar merak ettim valla.
GCam, Google'ın Pixel cihazlar için geliştirdiği yazılım. Ama portlama yoluyla yüklenebiliyor başka cihaza da. Google aşırı iyi bir yazılım yapmış çünkü. Fotoğraf kalitesi artıyor.

astegon

Profesör
Samsung bir cihaz alın bence.

A20s
M20 vb

Webhead

Profesör
Önerim Redmi Note 8 Pro bu ay içindeki indirim günlerinde 2000 görür
4 yıldır İPhone 5 kullanan dayıma RN8 Pro önerdim az kalsın A50 alacaktı bütün aileyi Xiaomi'ye geçirecem yemin ediyorum bu arada reis benim telefon bu ay içerisinde alınıyor eğer BF günü Mİ9T'nin fiyatında değişiklik olmazsa ablam kredi çekip alacak bende şimdilik durumlar böyle

Cvnmrt

Doçent
4 yıldır İPhone 5 kullanan dayıma RN8 Pro önerdim az kalsın A50 alacaktı bütün aileyi Xiaomi'ye geçirecem yemin ediyorum bu arada reis benim telefon bu ay içerisinde alınıyor eğer BF günü Mİ9T'nin fiyatında değişiklik olmazsa ablam kredi çekip alacak bende şimdilik durumlar böyle
Hayırlı olsun reis benim de 11.11 de alınacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xiaomi'nin seni Türkiye sorumlusu olarak işe alması lazım 😁

Leand

Dekan
İkinci el cihaz almıyacağız sıfır olacak. Teşekkürler.
Mi 9lite alın performansı babanızı uzun yıllar üzmez kullanıcıları video ses kalitesi gibi xiaomi'nin kanser bazı noktalarının bu cihazda düzeltildiğini söylüyor. Onun dışında ekran dahil her yönden çok başarılı.

stat counter