SDN Forum

AlteredTech
AlteredTech
İyi ki boşuna beklemeyip RN8 Pro almışım, 710F'le gelicek dedikleri gün cihazı pas geçtim.
ishak042
ishak042
Huawei ve honor un bu huyunu sevmiyorum ya. Y9 primeden ne farkı var ki? Oof of yaşa xiaomi
AlteredTech
AlteredTech
Huawei'i çözmek cidden zor. Bu gidişle P40'lara 980 koyup satabilirler.

Xiaomi şuan gayet iyi gidiyor. Bu gidişle 1-2 yıl sonrasının pazar lideri olabilir.
ishak042
ishak042
Yani düşün honor 8x te de kirin 710 vardı şimdikinde yanına sadece f yazısı eklemişler arada hiç bir fark yok. Neyse diyecek bir şey yok xiaomi almak kurnazlıktır.
AlteredTech
AlteredTech
Bizim ülkede pek kendini göstermese de globalde Realme çok hızlı büyüdü. Çoğu global teknoloji kanalı bir sürü inceleme videoları çekmeye başladı:) Açıkçası X2 Pro çok ilgimi çekti.
ishak042
ishak042
Evet ama xiaomi hem güvenilirlik konusunda yani garanti diyeyim hem kullanıcısının ülkemizde çok olmasında hem de fiyatlarının özelliklerine göre uygun olmasıyla en mantıklı marka. Realme mesela herkes için mantıklı olmayabilir birisi gelir ben nereden güveneceğim bu markaya der ama xiaomi desen oo başkan orada Bi dur der 😂😂 inşallah sadece xiaomi değil de realme gibi farklı firmalar ülkemize girer ve büyür.
AlteredTech
AlteredTech
Koşulları görünce girmesi de kullanıcıya yaramayacakmış gibi duruyor. Mesela şimdi OnePlus ülkemize girse 7T Pro'yu 7500tl'ye satarlar:) O zaman nerde kaldı F/P:(
ishak042
ishak042
Evet çok haklısın. Mi9t pro, op 7t pro kadar kullanıcıyı şımartan bir telefon olmasada fiyatının hakkını veren telefon. Acaba op7t pro yu xiaomi üretse kaça satardı? Ben tahmin ediyim 6000
AlteredTech
AlteredTech
OnePlus yazılım ve malzeme kalitesinde biraz daha kaliteli olduğu için illaki biraz daha pahalıya satıyor. Yurt dışında yaşasam kesinlikle 7T alırdım:) OxygenOS'a bayılıyorum.
Üst
stat counter