Yeni profil mesajları

HP COMPAQ CQ61-330ET im var autocad 2014 kaldırırmı windows 7 bu arada ayrıca ekran kartinı yükseltebilirmiyim
Özgür çapkan
Özgür çapkan
Programı kaldırır mı bilemem ama ekran kartını değiştiremessiniz çıkma gibi bir özelliği olucağı sanmıyorum olsa bile çıkma temiz bir şey bulunmaz bulundu diyelim %5 bir artış olur ne fark eder dersen hiç bir şey.
Baya bı önce izlemistim televizyon da ve filimde domuzdan profesör vardı bi evi koruyordu insanların göremediği yaratıklar vardı ve bu domuz çocuğa bi gözlük vermişti o şekilde çocukta o yaratıkları görebiliyordum daha sonra annesi veya babasina vermişti tek gözüne taktiği gözlügu ve bu profesör dedikleri domuz çocuğun yüzüne tukurukce çocuk da gozlukduz gorebiliyordu ve evin etrafını taşlarla falan cevirmislerdi bu
Geçinmek için ne yaptığın beni ilgilendirmiyor. Özlediğin, arzuladığın şeylerin hayalini kurmaya cesaret edip edemediğini, bilmek istiyorum. Kaç yaşında olduğun beni ilgilendirmiyor. Aşk için, hayallerin için, yaşıyor olma serüveni için, aptal gibi görünme riskini göze alıp alamayacağını bilmek istiyorum. Saklamaya, azaltmaya ya da düzeltmeye çalışmadan kederlerimizle yüzleşip yüzleşemeyeceğini bilmek istiyorum.
Öööö korkunçlar grubuna biri daha katılmış
ÆSir
ÆSir
Sevimli tavşanıma hangi cür'et ile korkunç dersin seni dünyalı!
An unexpected database error occurred. Please try again later. Kader.
Usain
Usain
Güncelleme oldu galiba tam o sırada girdiyseniz ondan da olabilir.
Ufuk Tükenmez
Ufuk Tükenmez
Söz konusu hata güncellemeden kaynaklı bir durum. Daha iyiye gitmek için güncelleme yapıldı.
hocam sence ss apex 150 alıp arctis 3 almak mı daha önemli yoksa apex 100 alıp arctis 5 almak mı fortnite csgo oynuyorum genelde video da izliyorum youtubede hangisi daha mantıklı olur.
Özgür çapkan
Özgür çapkan
7.24 saat oyunda deyil isen arctis 3 çok fazla yetecektir saten herşeyi aynı bir USB farkı birde DTS 7.1 kullanıyor ne fark dersen insan kulağı ile hiç bir fark yok internet kafede 5 denetim ama hiç bir fark bulamadım saten gerekli ayarlarını yaptıktan sonra efsane kulaklık oluyor.
eyaman41
eyaman41
yani başkan apex 150 alıp arctis 3 almam daha mı mantıklı olur diyorsun.
Arkadaşlar merhaba yeni bir laptop almayı düşünüyorum da CS.go ve LoL vs oynuyorum ne önerebilirsiniz 3000 TL civarında bütçem var.
Üst
stat counter