Yüksek Grafikli Oyunları Oynatabilecek Telefon Önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar ben bir telefon almak istiyorum ve bu telefon Samsung Galaxy A6 bu telefonda PUBG gibi oyunları oynamak istiyorum. Oyun yağ gibi akar mı ?

Eğer hayır derseniz

Venus Z20 nasıldır ? Isınıyor olmaz PUBG için diyorlar hangisi ?

Mate 10 Lite Alamam Neden Z20 Galaxy A6 dan daha iyi ?
+Daha iyi tasarım ve ekran gövde oranı
+FHD+ net daha iyi bir ekran
+3400mAh,Hızlı şarj,Type-C
+Daha iyi kameralar,4K video kaydı,Bokeh efekti
+SD630(A6'da ise 450 ayarında bir işlemci var Z20'de daha rahat oyun oynarsın)
Her türlü Z20 yani

Kat anlamında değil ama biraz daha güçlü ve Qualcomm işlemci var
Şarzı 1 günü çıkarırmı ?

PUBG yi yüksek ayarlarda kasmadan dobmadan 1 saat oynatırmı ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kat anlamında değil ama biraz daha güçlü ve Qualcomm işlemci var
Şarzı 1 günü çıkarırmı ?

CEVAP ???

Son düzenleme:
Şarzı 1 günü çıkarırmı ?

Şarzı 1 günü çıkarırmı ?

CEVAP ???
OYNATMAZ! Z20 falanda alınmaz kardeşim. Hiç beklediğin gibi bir telefon çıkmayacak karşına. Bokeh efektiymiş 4k videoymuş olmasa daha iyi dersin. Tasarım güzel olsun diyorsan Xiaomi redmi note 5 al. 4k video çekememe dışında bariz çok büyük fark yok z20 ile. Ama bana kalırsa mi a2 al bak keyfine her şekilde z20 den daha iyi. Bu telefonların hiçbirinde pubg i ultra da öyle uzun süre akıcılık bekleyerek oynayamazsın. Ama ben mi a2 de orta-yüksek ayarlarda gayet akıcı 2-3 el oynuyorum bu da nereden baksan 1 saate yakın sürüyor. Mi a2 seni sadece pil yönünden üzebilir. Beni sabah 7 akşam 7 çok rahat götürüyor fakat senin kullanımına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Onun dışında kamerası z20 ye göre çok çok daha iyi, canlı karşılaştırmasını bizzat yaptım. Z20 kullanan arkadaşım şuan telefonuma talip yani.

OYNATMAZ! Z20 falanda alınmaz kardeşim. Hiç beklediğin gibi bir telefon çıkmayacak karşına. Bokeh efektiymiş 4k videoymuş olmasa daha iyi dersin. Tasarım güzel olsun diyorsan Xiaomi redmi note 5 al. 4k video çekememe dışında bariz çok büyük fark yok z20 ile. Ama bana kalırsa mi a2 al bak keyfine her şekilde z20 den daha iyi. Bu telefonların hiçbirinde pubg i ultra da öyle uzun süre akıcılık bekleyerek oynayamazsın. Ama ben mi a2 de orta-yüksek ayarlarda gayet akıcı 2-3 el oynuyorum bu da nereden baksan 1 saate yakın sürüyor. Mi a2 seni sadece pil yönünden üzebilir. Beni sabah 7 akşam 7 çok rahat götürüyor fakat senin kullanımına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Onun dışında kamerası z20 ye göre çok çok daha iyi, canlı karşılaştırmasını bizzat yaptım. Z20 kullanan arkadaşım şuan telefonuma talip yani.
Bütçem yok 2000 tl lik önerirmisin ?

Bütçem yok 2000 tl lik önerirmisin ?

Son düzenleme:
stat counter