Youtube Telif Açığı ve hesaba erişim açığı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

HOCALPER

Asistan
Reelde ve sanalda bir çok proje ile alakalı işlerim vardı şuana kadar hepsini halettim, halletmeyede devam ettiğim için buralara bakamadım kusuruma bakmayın.
Sorunu olanlar yazarsa bakacağım.

BreAkerRoy

Asistan
hocam
Reelde ve sanalda bir çok proje ile alakalı işlerim vardı şuana kadar hepsini halettim, halletmeyede devam ettiğim için buralara bakamadım kusuruma bakmayın.
Sorunu olanlar yazarsa bakacağım.
hoccam özelden size bi konu yazdım bu benım için çok çok önemli bu konuyu bi cevaplarsanız cok sevinicem

mustim1547

Üyecik
Kanalımda cover şarkılar söylüyordum . Adamın biri MESAM a üye olmuş sözlerin telifini almış bana telif attı bende kibarca Telifi geri çekmesini istedim. Adam da tabi çekerim dedi 500 TL para istedi :) Bende para vermeyeceğimi söylemem üzerine bu sefer hiç olmadık bir video ma daha telif attı .. Bu telife itiraz edip karşı bildirimde bulundum ama YotuBe kabul etmedi.
1 Sorum : Bu adam 1. telifinde haklıydı çünkü onun yazmış olduğu şarkıyı söylemiştim. Ama diğer Telif attığı video da ne şarkı ne söz ne de müzik var ona nasıl telif atıp da sildirdi hala anlamış değilim.. 2. Sildirdiği video Tamamiyle bana ait... Şimdi bizim sokağın videosuna bile telif atabilir diye korkuyorum.. Kanalım da 2 telif olduğu için tüm videolarımı gizledim.. Şimdi sokaktaki köpeği kamera ile çekip videosunu atsam bana telif atacak . Ne yapmam lazım ?

HOCALPER

Asistan
Kanalımda cover şarkılar söylüyordum . Adamın biri MESAM a üye olmuş sözlerin telifini almış bana telif attı bende kibarca Telifi geri çekmesini istedim. Adam da tabi çekerim dedi 500 TL para istedi :) Bende para vermeyeceğimi söylemem üzerine bu sefer hiç olmadık bir video ma daha telif attı .. Bu telife itiraz edip karşı bildirimde bulundum ama YotuBe kabul etmedi.
1 Sorum : Bu adam 1. telifinde haklıydı çünkü onun yazmış olduğu şarkıyı söylemiştim. Ama diğer Telif attığı video da ne şarkı ne söz ne de müzik var ona nasıl telif atıp da sildirdi hala anlamış değilim.. 2. Sildirdiği video Tamamiyle bana ait... Şimdi bizim sokağın videosuna bile telif atabilir diye korkuyorum.. Kanalım da 2 telif olduğu için tüm videolarımı gizledim.. Şimdi sokaktaki köpeği kamera ile çekip videosunu atsam bana telif atacak . Ne yapmam lazım ?
O Haysiyetsiz arkadaşın bana gmail hesabını atarsanız tehdit edip para istemek neymiş tüm hesaplarını silerek cevap verebilirim.

HOCALPER

Asistan
Youtube kadar saçma algoritması olan hiç bir platform görmedim. İnstagram, vimeo, dailmyt, facebook gibi çoğu platformda aktif youtube tarzında hesap kapatıp açabiliyorum ama youtube kadar saçma birşey görmedim.
Açıkları fixlettiğim halde 1-2 yöntemi değiştirerek daha iyi telifler atabiliyorum. sanırım bunun sonu gelmeyecek, sorunu olanlar var ise konuya yorumunu bırakarak görmemi sağlarsa sevinirim. iyi günler dostlar.

HOCALPER

Asistan
arkadaşlar halen dm'den yazan bir çok insan var lütfen instagram hesabıma ulaşırsanız sevinirim : alperyilmazofxd

stat counter