yıl olmuş 2019 hala iphone 7 alınırmı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

yusuf0134

Üyecik
iphone 7 almayı düşünüyordum hangi mağazaya gitsem paraya yazık olur diyorlar ne yapmalıyım ?

yusuf0134

Üyecik
iphone un sadeliği ben cezbediyor birde alırsam 4 yıl kullanmak istiyorum

grezimonk

Profesör
Yasaklı
alınmaz daha şimdiden 3 model eskidi... çöp oğlu çöp oldu...

TheTruthHurts

Profesör
iphone 7 almayı düşünüyordum hangi mağazaya gitsem paraya yazık olur diyorlar ne yapmalıyım ?
İos olsun diyorsan gayet güzel bir kompakt cihazdır. Fakat o fiyata daha iyi donanıma sahip android alternatifler var.

Telefon 2016 model olduğundan 1-2 yıl sonra güncelleme almayı bırakır haberin olsun. Ama 4 yıl kullanılır mı? Orası sana bağlı. Bence 4 yıl gitmez.

Yalnız bu telefonun büyük eksikliği bataryası. Ağır kullanıcı işen bu telefon sana göre olmayabilir

Elbruz46

Rektör
Fiyatı pahalı mı?
Pahalı...

Alınır mı?
Alternatifleri mevcut ama alternatiflerinden daha uzun ömürlü olacağı kesin.

Alternatifleri bir yılda çok daha fazla değer kaybedeceklerdir!

Çöp kelimesinin kullanan çöpte görse üstüne zıplar.

MrtAltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Konu ile alakasız mesajlar silinmiştir. Konumuza gelirsek daha önce söylediğim gibi forumda bier şeye çöp diyebilmek için daha iyisini çöp diyenin yapabilmesi lazım adamlar bir şekilde yapmış daha bunu yapmasını bilmezler gelip ona buna çöp derler birde kullanıcısına hakaret etmeye çalılşırlar. Lütfen kullandığımız kelimelere dikkat edelim aynı kelimenin sahibi siz olmak istemiyorsanız o başka tabi

grezimonk

Profesör
Yasaklı
Kod:
Fiyatı pahalı mı?
Pahalı...

Alınır mı?

bu mu konuya alakalı? 8, 10, 10s, 10r + bunların plus modelleri varken 7 alınmaz önerilmez eski demode + çöp...

Inan Yetmen

Profesör
Kod:
Fiyatı pahalı mı?
Pahalı...

Alınır mı?

bu mu konuya alakalı? 8, 10, 10s, 10r + bunların plus modelleri varken 7 alınmaz önerilmez eski demode + çöp...
7 ye çöp diyosunuz ancak hala 6s ler ölmedi.
7 şuan bence daha net 3-4 sene gider.
6s kasmadan ortada mobil pubg açıyor. iPhonelarda şarj sorunu da olmasa süper olcak tek eksiği batarya bence.

7 ye çöp diyosunuz ancak hala 6s ler ölmedi.
7 şuan bence daha net 3-4 sene gider.
6s kasmadan ortada mobil pubg açıyor. iPhonelarda şarj sorunu da olmasa süper olcak tek eksiği batarya bence.
Ben fullde sorunsuz oynuyorum nerdeyse pubgde.Millet iphone duyunca hemen çöp diyor.6S sorunsuz en az 2 3 yıl götürür.7 4 yıl rahat götürür.Tek eksik batarya a10=sd835+ iken insanların çöp demesi.S8 3600 tl mağazada ona hiç ses çıkmıyor ama.

TheTruthHurts

Profesör
selfie pozun nedense işidli bir elemana benziyor... iphone 7 alınır mış... mış... sen önce CIA'den kaç sonra akıl ver... 7 eskidi öldü...
Yaptığın doğru değil. Arkadaşın görünüşünü aşağılama hakkın yok kardeşim. Sadece 7 eskidi öldü desen olmuyor muydu?

Batubenn

Asistan
Sonuna kadar alınır. Hiçbir sorunu yok. Ama o fiyat sıkıntı. Ucuza bulursan 3-3,5 gibi al. Ya da biraz bekle. iPhone fiyatları ucuzlatılacak.

stat counter