Yerli Yazılım (Oyun Dahil) Gelistirme Kulübü!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

3TH3M

Üyecik
Arkadaşlar kısa bir tesekkurumu yazmak istiyorum. Buradan ShiftDelete Forum Ahalisine Teşekkür ediyorum. (Destek çok olmasa da :) ) Sonuçta Bazı Mantıksız Amaçsızca Banlamadılar (technopat ın saçma yoneticileri) Benim Yerli Yazilim Gelistirme Projemi Kar Amaci gutmedigi halde Adam gibi bir proje olsun diyoruz. technopat da konu acmaya calisirken bu konu yuzunden ban yedim. Ama SDN de Öyle mi :) Adam Gibi Adam Bunlar tekrar tesekkur ederim...

Frosa

Dwayne Rock Johnson
Arkadaşlar kısa bir tesekkurumu yazmak istiyorum. Buradan ShiftDelete Forum Ahalisine Teşekkür ediyorum. (Destek çok olmasa da :) ) Sonuçta Bazı Mantıksız Amaçsızca Banlamadılar (technopat ın saçma yoneticileri) Benim Yerli Yazilim Gelistirme Projemi Kar Amaci gutmedigi halde Adam gibi bir proje olsun diyoruz. technopat da konu acmaya calisirken bu konu yuzunden ban yedim. Ama SDN de Öyle mi :) Adam Gibi Adam Bunlar tekrar tesekkur ederim...
Rica ederiz. SDN farkı, tarzı ve bakış açısı... :)

3TH3M

Üyecik
Dostlarım kusura bakmayın sadee web sitemiz (yani forum adresinden) devam ediyoruz. Gercek hayatta baska islerim oldugundan Mod da ariyoruz foruma. YAZILIMDESTEK.COM a bekleriz

Scalh

Doçent
Site kapanmış, ancak fikir fena değil. Ben geliştirilmesi taraftarıyım. Şöyle bir düşüncem var, malumunuz Linux ve Windows'taki sorunlar bitmek bilmiyor ve bu sorunların çözümüne yönelik Türkçe makale ve video sayıları da oldukça az. Ben derim ki, bir yanda yazılım geliştiren bir topluluk, diğer yanda da var olan yazılımlara yönelik Türkçe kaynak ve destek oluşturan bir ekip kurulması. Böyle bir site kurulursa herkese çok büyük faydası dokunacağından %100 eminim.

3TH3M

Üyecik
Site kapanmış, ancak fikir fena değil. Ben geliştirilmesi taraftarıyım. Şöyle bir düşüncem var, malumunuz Linux ve Windows'taki sorunlar bitmek bilmiyor ve bu sorunların çözümüne yönelik Türkçe makale ve video sayıları da oldukça az. Ben derim ki, bir yanda yazılım geliştiren bir topluluk, diğer yanda da var olan yazılımlara yönelik Türkçe kaynak ve destek oluşturan bir ekip kurulması. Böyle bir site kurulursa herkese çok büyük faydası dokunacağından %100 eminim.
@Scalh Dostum Ben de Diyorum Neden Cevap Yazılmamış. Site (Yazılımdestek.com -- "I" ile yazılıyor yani türkçe karakter) yazilim diye yazılan site kapalı. Zaten Sitemiz de Burası

---- Mesajlar birleştirildi ----

Dostlar Konuyu Güncelliyorum :) Sitemizin Doğru Adresi Türkçe Karakter Olduğundan Sitemizin İsmini Yanlış Yazıldığından Siteye Ulaşamayanlar Olmuş. Direk http://yazılımdestek.com/index.php Böyle yazarsanız ya da http://yazılımdestek.com Ulaşabilirsiniz. Google'a Yazılım Destek Yazarsanız yine bizim sitemiz Çıkacaktır. Fakat Geneliniz Yazilim Yazarsanız çıkmaz İ ile değil I ile Tıklayarak Site'ye Gidebilirsiniz.

Son düzenleme:

3TH3M

Üyecik
Son düzenleme:

3TH3M

Üyecik
Arkadaşlar Bu Arada Çalışmalar Devam Ediyor. Her Türlü Görüş ve Önerilerinize Açığız.

3TH3M

Üyecik
Bu arada platform güncellenmeye devam ediyor. Yeni projelerimiz için takip de kalmaya devam edin. Siz de Gelin Büyük Projede Çorbada Tuzunuz Olsun O size ekmek olarak geri döner :)

_Zaur_

Profesör
Hayırlı olsun projelerinizin devamı gelsin.
Basitinden Android yada İos oyunu geliştirip onu play markette yada App store da satışa çıkarma fikriniz oldu mu?

Aslında bana oyunu kodlama tarafı çok karışık geliyor. Grafiği nasılsa olsa yaparım bilgim olmasa bile grafik modelleme öğrenme bana çok kolay geliyor gibi. Ama işin kodlama kısımı olunca oooohhhhoooo

3TH3M

Üyecik
Hayırlı olsun projelerinizin devamı gelsin.
Basitinden Android yada İos oyunu geliştirip onu play markette yada App store da satışa çıkarma fikriniz oldu mu?

Aslında bana oyunu kodlama tarafı çok karışık geliyor. Grafiği nasılsa olsa yaparım bilgim olmasa bile grafik modelleme öğrenme bana çok kolay geliyor gibi. Ama işin kodlama kısımı olunca oooohhhhoooo
:D Evet. aslında kısaca şöyle söyliyeyim il başta zamanım olmadığı için basite kaçıyordum fakat. Gerçekten bir şeyler yapmak isteyenler. profesyonel olmak isteyenler için yani meslek vb. Olarak devam edecekler bu işi en iyi şekilde en profesyonelce öğrenmelidir. Öyle basit hazır yazılımlarla geliştirmek sadece Bilmeyip sadece basit bir app yapmak isteyenler için. En azından android studio ile geliştirilemiyorsa başka araçlar var. Fakat mobiroller gibi hazır araçlar hiç bir fayda sağlamaz DİYEMESEMDE Size çok +sı olmayacağı kanaatindeyim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada Farklı domain ve hosting e daha iyi bir proje ile taşınacağız ama şimdilik topluluk oluşması için buradayız. Alan arkadaş türkçe domain almış. bu yüzden çok sıkıntı yaşıyorum. Hiç kimse sitenin yazılım olduğunu anlamıyor. Adsense yazılım kabul etmediği için reklam da veremiyoruz :) Maalesef ama ileride direkt reklam vermeyi düşünüyoruz. Projelerimizin yürümesi için az bi gelir şart :D

Son düzenleme:

3TH3M

Üyecik
Arkadaşlar Hepinize Kolay Gelsin. SDN Programlama Bölümü Pasif Galiba :) Aktifleştirelim Buraları Yahu :D

3TH3M

Üyecik
Proje bitmiş galiba? Site açılmıyor.
Projeyi Büyuttük. O siteyi kapattık :) Dostum Seneye Yaz Tatilin Başında Alımlar Olacak. Fakat şu an da gelmek isteyeni geri çevirmiyoruz. Discord Grubumuzda Gelismeleri icin bir platform hazirladik. Ekibimize Katilmak isteyenler discord grubumuza katilacaklar bana özel mesaj ile mail versinler ya da davetiye istesinler atayım..

Fuatwn

Üyecik
C+ Mı Alıyorsunuz Yoksa Css Php Html Koder İşinişe Lazım OLuyormu Eğer Oluyorsa Başvuru Yapayım

stat counter