Yeniden stres oldum çözüm bulabilir misiniz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


YazZa

Üyecik
Katılım
6 Eki 2018
Mesajlar
12
Puanları
1
Selamlar. Bugün karne günüydü dönem espirili bir öğretmenimiz vardı. Bizlere belirli bir hitap sekli kullanırdı ve hepimizin hoşuna giderdi. Bugün sınıfa hiddetle girdi ve bir kişinin farklı bir sınıfta hocaya hocam size (hitap seklini söylüyor) diyorlaaar.
Dediğini söyledi. Kız kişiye öğretmeninizin adı ne demiş ve bizim sınıftan bir kişi de hitap şeklini söylemiş. Hoca o kişiye saydı sovdu sınıfınızı bırakacağım o kişinin suratına tüküreceğim falan dedi ve gitti. Ben de çok stres oldum ya o kişi bensem diye. Aklıma gelmiyor ama ben demiş olabilirim. Ne yapmalıyım?
 

Leand

Profesör
Katılım
11 Eki 2018
Mesajlar
3,294
Puanları
113
Kuruntu yapma böyle şeyleri. İş artık olacağına varır. Çok sıkıntılı bir durum ise üstüne almamaya çalış tabi o lakap senden çıkmamışsa çünkü diğer türlü sen inkar edersin sınıfta arkadaşlarında seni gösterip o bu lakabı çıkardı der daha fena :D bol şans...

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada eğlenmek güzeldir ama öğretmeninize saygı göstermelisiniz ve eğlenmenin yanında kendiniz için derslere de önem verseniz sizin için iyi olur.(sadece tavsiye)
 
Son düzenleme:

|SeYYaH|

Rektör
Katılım
12 Mar 2011
Mesajlar
13,756
Puanları
113
Konum
HeNdeK
Dil adamı vezir de eder, rezil de...
Sen dilini vezir olmağa alıştır yeğenim.
Öğretmen dediğin hakları anne baba kadar büyük olan kutlu insanlardır.
Onlara çok saygılı ol, başkaları nasıl davranırsa davransın sen hep saygı duy.
Şayet kendinden şüphe ediyorsan git bunu ona itiraf et, çok çok ondan özür dile ve çok pişman olduğunu, utandığını,, bir daha böyle bir densizliğe asla tevessül etmeyeceğini anlat ve rahatla. Eminim affedecektir.
 
Üst
stat counter