Yeni Need for Speed geliyor!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

aquess1999

Dekan
EA Games, her yıl kar getiren serilerinin yenilerini satışa sunmaya devam edecek gibi görünüyor. Gameranx'ın haberine göre Electronic Arts, şu an henüz ismi duyurulmamış bir Need for Speed oyunu üzerinde çalışıyor ve bu oyunu da bu yılın son çeyreğinde satışa sunmaya hazırlanıyor.

Henüz oyun hakkında hiçbir bilgi bulunmuyor ve platformlar hakkında da bilgi yok, ancak PC, PS3 ve X360 platformlarına çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor. Yeni bilgiler geldikçe sizleri haberdar edeceğiz.

Resim, yeni oyunla alakalı değildir.
Kaynak

Charlie Scene

Profesör
yeni nfs oynu daha ne güzel bu sefer güzel bişi yapsınlar ...

ByBerk

Profesör
bsc ye göre (bölüm sonu canavarı yani) oyunun adı nfs most wanted 2 google aratın birşeyler bulursunuz zaten

BrknEs

Dekan
artık sokaklara tam anlamıyla dönmek istiyorum böyle eski tadı vermiyor :S

epzq

Doçent
daha Run u deneyemedim.enson hot pursit i denedim most wanted ten sonra yapmış olduğu en iyi oyundu.

aruchan.blog

Profesör
En son severek oynadığım nfs oyunu carbon'du...sonraki hiç bir oyun güzel değildi bence. most wanted tadında 2. oyun süper olur aslında:)

Mert Ahmet

Dekan
bir de drift yok kaç senedir bu oyunda drift olsun :D yok pist yarışı yok arcade yok yok drift yok :D

ByBerk

Profesör
the run güzel ama biz eski oyunlara carrier modlarını modifiye yapmayı daha çok sevdiğimiz için yabancı geliyor

volgan

Asistan
böyle bir haber çıkmıştı bi arar hatta most wanted 2 tarzında falan dediler

stat counter