Yeni Macbook Pro 2019 ne zaman tanitilacak?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

TolgaYakar

Üyecik
Merhaba arkadaslar Macbook Pro almak istiyorum ancak yeni Macbook Pro 2019 ne zaman tanitilacak ve ne zaman Turkiyede satisa cikar? Yazin Temmuz sonu Agustos basi gibi almayi dusunuyorum.

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Moderatör
Net olarak ne zaman tanıtılacağını bilmesem de fiyatların çok uçuk olacağı çok net. O fiyatlara büyük ihtimalle RTX 2060 kartlı MSI modelleri daha iyi bir tercih olur bana kalırsa. Ultrabook istiyorsanız illa Dell XPS serisine bakın derim tabi özel olarak Mac sisteme ihtiyacınız yoksa.

TolgaYakar

Üyecik
Net olarak ne zaman tanıtılacağını bilmesem de fiyatların çok uçuk olacağı çok net. O fiyatlara büyük ihtimalle RTX 2060 kartlı MSI modelleri daha iyi bir tercih olur bana kalırsa. Ultrabook istiyorsanız illa Dell XPS serisine bakın derim tabi özel olarak Mac sisteme ihtiyacınız yoksa.
Zaten MSI bilgisayarim var ve bir tane ultrabook bilgisayara ihtiyacim var ve acikcasi MAC isletim sistemini deneyimlemek istiyorum.

Görkem Say

Yönetici
Moderatör

TolgaYakar

Üyecik

Görkem Say

Yönetici
Moderatör
Peki Dell'in yetkili satis noktasi var mi? Garanti acisindan sorun cikmasini istemiyorum.
Ürünler Dell Distribütör garantili zaten garanti konusunda sıkıntı çıkacak bir durum yok merak etmeyin satıcı da direkt Hepsiburada'nın kendisi zaten. Birde XPS serilerinin garantisi premium oluyor zaten. Yerinde servis özelliği falan var.

TolgaYakar

Üyecik
Ürünler Dell Distribütör garantili zaten garanti konusunda sıkıntı çıkacak bir durum yok merak etmeyin satıcı da direkt Hepsiburada'nın kendisi zaten. Birde XPS serilerinin garantisi premium oluyor zaten. Yerinde servis özelliği falan var.
Tesekkur ederim.

arekamint

Asistan
Macbook Pro ne kadar fiyatı pahalı olsa da mantıklı bir seçenek gibi geliyor. Çünkü emsal değerlerde laptopların fiyatları da çok yüksek olmaya başladı.

arekamint

Asistan
yurt dışında ki teknoloji sitelerini takip ettiğim kadarıyla 2019'un son çeyreği olarak söyleniyor.

stat counter