Yamaç'ı Kim Vurdu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Çukur'un son bölümü adeta bir final havasındaydı. Peki sizce Yamaç'ı kim vurdu?

Bi ıssırabilsem

Profesör
Valla ben pubg de vuruyordum adamı girmediyse oyuna sorun yok benim için.

Son düzenleme:

Ufuk

Super Moderator
Yönetici
Super Moderator
Bir şey olmaz korkma, öldürürlerse zaten dizi bitmek zorunda kalır. :) (Hiç izlemedim diziyi)

seyhmus21

Profesör
Dizi 4 hafta ara veriyor söylentiye göre Çukur dizisini netflix gibi ücret vererek izlemek zorunda kalacakmışız.Yamacı kim vurdu sorusuna gelirsek bence Çeto ile mahsunla işbirliği yapmak zorunda kalan veysel vurdu

bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Yönetici
Moderatör
Selim vurdu gibi ama bu dizi ters köşe seviyor belli de olmaz beyefendi diyenler var az akıl mantık beyefendi vursa yamaç neden der mi ?

|SeYYaH|

Rektör
Söz dizisiyle aynı saatte olunca ikinci döneminde ipin ucunu kaçırdık ya bi daha da izleyemedim. Ama güzel diziydi çukur. Bi de bu Çukur da dahil bazı dizilerin paralı izlenme saçmalığı nerden çıktı anlayamadım ama pek tutacağını zannetmem.

bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Yönetici
Moderatör
Söz dizisiyle aynı saatte olunca ikinci döneminde ipin ucunu kaçırdık ya bi daha da izleyemedim. Ama güzel diziydi çukur. Bi de bu Çukur da dahil bazı dizilerin paralı izlenme saçmalığı nerden çıktı anlayamadım ama pek tutacağını zannetmem.
Çukur da paralı olursa iyice suyu çıkar maddi durumu yeterli olmayanlar, dizide mi izlemesin?

stat counter