Xiaomi mi 9 mu? samsung galaxy note 9 mu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Erkenekli

Asistan
Söyleyecek bişey bulamayınca fanboyluğa sığınıyosunuz 1 delille 40 alimi yendimde 40 delille 1 cahili yenemedim dedikleri bu olsa gerek...
Fanboyun dibi olduğun her yazında ölümüne samsung savunmandan belli sana daha fazla cevap yazmayacam ilk konuşmayı öğren bence

Tttunahan

Profesör
Fanboyun dibi olduğun her yazında ölümüne samsung savunmandan belli sana daha fazla cevap yazmayacam ilk konuşmayı öğren bence
Fanboy olduğumu inkar etmiyorum ama yeri geldiğinde samsunguda eleştiriyorum note 8 android pie konu başlığını açarsan ne demek istediğimi anlarsın,şuan gayet sakin konuşuyorum üslubumu bozmamaya çalışıyorum lütfen zorlamayalım 😊

Leand

Profesör
Görende s10 da mediatek işlemci kullanılıyo falan zannedecek benim hiç bi zaman sd takıntım olmadı olmazda Exynos gayet performanslı çalışıyo ,xiaomi önce kendi tasarımını yapmayı öğrenecek ondan sonra samsunga tasarım dersi verecek yeminederim mi8 le iphone x karşılaştırmasında ikisini ayırt edemedim mi8 in alt dudak kalınlığıda olmasa ayırt edemeyecez ,bana görede s10 un çok daha iyi tasarımı var ama sen gelip burda tasarım olarak mi9 tokatlar şöyle böyle dersen ben sana müsait bi zamanda doya doya gülerim
Hocam ben exynoss işlemciye laf etmedim burada bi yanlış anlaşılma oldu yeterlimi evet gayet güçlü bir işlemci ama bir sd işlemcisi değil niyetim laf yapmak değil :) birbirine benzer tasarım olabilir telefonlarda bunu bende benimsemiyorum pek ama itiraf etmek gerekirki ekranda nokta açmak çok saçma bir fikir xiaomi'nin şık bir cihaz yaptığıda ortada buna istinaden ben şahsen mi9'u benzeşsede daha şık buluyorum çoğu kişinin fikride bu yönde onu yazdım sadece.

Tttunahan

Profesör
Hocam ben exynoss işlemciye laf etmedim burada bi yanlış anlaşılma oldu yeterlimi evet gayet güçlü bir işlemci ama bir sd işlemcisi değil niyetim laf yapmak değil :) birbirine benzer tasarım olabilir telefonlarda bunu bende benimsemiyorum pek ama itiraf etmek gerekirki ekranda nokta açmak çok saçma bir fikir xiaomi'nin şık bir cihaz yaptığıda ortada buna istinaden ben şahsen mi9'u benzeşsede daha şık buluyorum çoğu kişinin fikride bu yönde onu yazdım sadece.
Yarın bigün xiaomi de huawei gibi infinity o ekran kullanırsa bunu size hatirlatirim 😉

Karabay29

Üyecik
Arkadaşlar hepsinize çok teşekkür ediyorum ama konu çok dağıldı.
Kamera yönünden kiyaslayabilirmisiniz ? Birde ben telefonda cok oyun oynuyorum . Sarj bakimindan Nasil olur bu yeni işlemci sarji az yiyecek filan diyolar ve bataryasi 3300 mah. Bunun hakkinda görüşlerinizi alabilirmiyim

Tttunahan

Profesör
Kamera yönünden kiyaslayabilirmisiniz ? Birde ben telefonda cok oyun oynuyorum . Sarj bakimindan Nasil olur bu yeni işlemci sarji az yiyecek filan diyolar ve bataryasi 3300 mah. Bunun hakkinda görüşlerinizi alabilirmiyim
Oyunda mi9 daha performanslı çalışır ama batarya tarafında nasıl bi deneyim sunar orasını bilemem,pil tarafında note 9 daha avantajlı gibi duruyo yinede kesin bişey söylemek için telefonu deneyimlemek gerekir

TheTruthHurts

Profesör
İşlemcisi note9’undan daha verimli(daha az tüketiyor) ama yinede note 9’u geçeceğini sanmıyorum. Olsa olsa aynı seviyede olurlar.

Oyun performansında mi9 çok daha iyi sonuçlar verir.

progamer7206

Asistan
Sd gpu (oyun için) daha iyi işlemci yani cpu olarak exynos daha iyi günlük kullanimda fark olmaz bence

stinghardyzz

Profesör
Yeni telefon almayı düşünüyorum ikisinede bütçem yetiyor. Hangisini alacağıma karar veremedim xiaomi turkiyeye daha gelmediği için global versiyonuna ulaşabiliyorum. Global versiyonunun türkiye den aldigim telefondan farklılıklarını da bilmiyorum dahami kötü yoksa dahamı iyi sizce ne yapmalıyım. Teşekkürler...
Mi 9 alın ama s10e de bi göz atın derim

stinghardyzz

Profesör
Yeni telefon almayı düşünüyorum ikisinede bütçem yetiyor. Hangisini alacağıma karar veremedim xiaomi turkiyeye daha gelmediği için global versiyonuna ulaşabiliyorum. Global versiyonunun türkiye den aldigim telefondan farklılıklarını da bilmiyorum dahami kötü yoksa dahamı iyi sizce ne yapmalıyım. Teşekkürler...
Mi 9 performans olarak daha uzun omurlu olacak
Mi 9 oneririm ben ama note 9 da harika bir cihaz kamera ekran pil gibi konularda mi 9 dan iyi

stat counter