Xiaomi mi 9 mu? samsung galaxy note 9 mu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Erkenekli

Asistan

Tttunahan

Profesör
3
Çünkü her yönden çok daha iyide ondan benim tercihim bu olurdu exynosa ben para vermem
Kameralar balon düşük ışıkta s10 tokatlıyo ikisindede ekrandan parmak izi var hemde s10 daki ultrasonic parmak izi okuyucu daha iyi çalışıyo ekran desen s10 dan daha iyisi yok şuan mi9 un ne üstünlüğü var onu anlamadım

Tttunahan

Profesör
Telefon dünyanın en iyi videosunu çekiyor sen oisten bahsediyorsun onu xioami eisle çok iyi yapıyor zaten oisli telefonlardan kat be kat iyi
Bu kadar da olmaz hocam mi 9 a gelene kadar s10 var xs var ne mi9 u abartmayın şu markayı 1000 dolara telefon satsa Kimse yüzüne bakmaz hala xiaomi diyosunuz akıl sır erdirmek zor size

Erkenekli

Asistan
Kameralar balon düşük ışıkta s10 tokaylıyo ikisindede ekrandan parmak izi var hemde s10 daki ultrasic parmak izi okuyucu daha iyi çalışıyo ekran desen s10 dan daha iyisi yok şuan mi9 un ne üstünlüğü var onu anlamadım
Sd 855 var ekrandan parmak izi daha hızlı ve video da dxomark ta zirvede ve fiyat olarak 500 dolar S10 1000 dolar xioami 1000 dolarlık tel yapsaydı zaten hiçbiri rekabet edemezdi😎

Tttunahan

Profesör
Sd 855 var ekrandan parmak izi daha hızlı ve video da dxomark ta zirvede ve fiyat olarak 500 dolar S10 1000 dolar xioami 1000 dolarlık tel yapsaydı zaten hiçbiri rekabet edemezdi😎
Siz Exynosu oyuncak falan zannediyosunuz heralde tekli çekirdekte snapdragonlu modellere toz yutturuyo diyelimki Exynos sevmiyosun yurtdışından sd li s10 alabilirsin zevkine kalmış, ultrasonic parmak izi her türlü daha stabil çalışıyo elin ıslakken bile kullanabilirsin, fiyat olarak kıyaslarsan mi9 alınır zaten ama eğer mi9 'la s10 u kıyaslıyosan s10 un 1000 dolarlık fiyatını görmezden gelmek gerek o zaman xiaomi de 1000 dolarlık telefon yapsın bakalım ne kadar satabilecek görelim hodri meydan Bide 1000 dolarlık telefon üretse kimse rekabet edemez demişsin troll olduğunu düşünüyorum...

Erkenekli

Asistan
Siz Exynosu oyuncak falan zannediyosunuz heralde tekli çekirdekte snapdragonlu modellere toz yutturuyo diyelimki Exynos sevmiyosun yurtdışından sd li s10 alabilirsin zevkine kalmış, ultrasonic parmak izi her türlü daha stabil çalışıyo elin ıslakken bile kullanabilirsin, fiyat olarak kıyaslarsan mi9 alınır zaten ama eğer mi9 'la s10 u kıyaslıyosan s10 un 1000 dolarlık fiyatını görmezden gelmek gerek o zaman xiaomi de 1000 dolarlık telefon yapsın bakalım ne kadar satabilecek görelim hodri meydan Bide 1000 dolarlık telefon üretse kimse rekabet edemez demişsin troll olduğunu düşünüyorum...
Exynosu sd ile kıyaslamam bile sd ler hep daha akıcı oyun ve performans olarak daha iyi sentetik teslerdede çok daha iyi ve bu mi9 unda S10 la her koşulda yarışabilecegini hatta bazı konularda daha iyi olduğunu düşünüyorum samsungun bi tasarımı vardı onuda S10 ile çöp etti ekranda duran bir delik yerine centigi tercih ederim

progamer7206

Asistan
Exynos 9820 tekli ve çoklu çekirdekte sd 855 den daha iyi ve sd 855 tekli çekirdekte Exynos 9810 un bile gerisinde

Drogba39

Doçent
Şahsen Xiaomi markasına pek güvenemiyorum, açıkcası ısınamadım bir türlü. Samsung daha kaliteli geliyor bana. Note 9 da çok iyi bir telefon, S10+ alamıyorsan, Note 9 iyi bir tercih olur senin için.

Tttunahan

Profesör
Exynosu sd ile kıyaslamam bile sd ler hep daha akıcı oyun ve performans olarak daha iyi sentetik teslerdede çok daha iyi ve bu mi9 unda S10 la her koşulda yarışabilecegini hatta bazı konularda daha iyi olduğunu düşünüyorum samsungun bi tasarımı vardı onuda S10 ile çöp etti ekranda duran bir delik yerine centigi tercih ederim
Sentetik testlerle işim olmaz firmalar parayı basıp puan yükselttiriyo ben günlük kullanıma bakarım s10 ların verdiği deneyimin onda birini veremez xiaomi nin tek avantajı fiyat olarak uygun olmasıydı yakın zamanda o da kalmayacak,ceo açıklama yaptı ucuza telefon üreten firma olarak anılmak istemiyoruz diye tabi yersen adamlar baktı samsungla apple 1000 dolara milyonlarca telefon satıyo bizim neyimiz eksik diye gaza gelip fiyat artırmaya çalışacaklar bakalım kullanıcılar o zaman xiaomi nin yüzüne bakacaklarmı,kime sorduysam tasarıma aşık oldu sen gelip çöp falan diyosun, firmayı sevmiyosan bile saygı duymak zorundasın...

Erkenekli

Asistan
Sentetik testlerle işim olmaz firmalar parayı basıp puan yükselttiriyo ben günlük kullanıma bakarım s10 ların verdiği deneyimin onda birini veremez xiaomi nin tek avantajı fiyat olarak uygun olmasıydı yakın zamanda o da kalmayacak,ceo açıklama yaptı ucuza telefon üreten firma olarak anılmak istemiyoruz diye tabi yersen adamlar baktı samsungla apple 1000 dolara milyonlarca telefon satıyo bizim neyimiz eksik diye gaza gelip fiyat artırmaya çalışacaklar bakalım kullanıcılar o zaman xiaomi nin yüzüne bakacaklarmı,kime sorduysam tasarıma aşık oldu sen gelip çöp falan diyosun, firmayı sevmiyosan bile saygı duymak zorundasın...
Bende Samsung kullanıyorum firmayı sevmesem almazdım ama tasarımı gerçekten beğenmedim bence berbat duruyor

Tttunahan

Profesör
Bende Samsung kullanıyorum firmayı sevmesem almazdım ama tasarımı gerçekten beğenmedim bence berbat duruyor
O kadar şey yazdım Sadece tasarım kısmını üstüne alınmışsın madem bişeyi savunacaksın boş atıp tutmayacaksın şurda sokağa çıkıp mi9 s10 dan daha iyi desen millet biyerleriyle güler diyelimki ciddi ciddi Böyle düşünüyosun o zaman kanıt sunup karşındakini ikna etmen gerekir yoksa savunduğunla kalırsın...

Leand

Profesör
hocam göz var nizam var tamam s10 bazı yönleri daha iyi olsada işlemci ve tasarım yönünden mi9 tokatlar :)

Tttunahan

Profesör
Çünkü diğerlerine yanıt verdim mi9 S10 la her koşulda yarışır hatta geçer
Mi9 s10 un tırnağı olamaz o gitsin çekik gözlü kardeşi huawei yle yarışsın daha adil olur ucuza telefon üretecez diye premium hissi olmayan dandik telefonlar üretmekten başka bişiy yapmayan bi firmayla sadece üretim maliyeti mi9 un satış fiyatıyla aynı olan s10 u kıyaslamayın komik duruma düşüyosunuz

Erkenekli

Asistan
Mi9 s10 un tırnağı olamaz o gitsin çekik gözlü kardeşi huawei yle yarışsın daha adil olur ucuza telefon üretecez diye premium hissi olmayan dandik telefonlar üretmekten başka bişiy yapmayan bi firmayla sadece üretim maliyeti mi9 un satış fiyatıyla aynı olan s10 u kıyaslamayın komik duruma düşüyosunuz
😂😂😂Tamam fanboyluk damarların kabardı al senin olsun s10

Tttunahan

Profesör
hocam göz var nizam var tamam s10 bazı yönleri daha iyi olsada işlemci ve tasarım yönünden mi9 tokatlar :)
Görende s10 da mediatek işlemci kullanılıyo falan zannedecek benim hiç bi zaman sd takıntım olmadı olmazda Exynos gayet performanslı çalışıyo ,xiaomi önce kendi tasarımını yapmayı öğrenecek ondan sonra samsunga tasarım dersi verecek yeminederim mi8 le iphone x karşılaştırmasında ikisini ayırt edemedim mi8 in alt dudak kalınlığıda olmasa ayırt edemeyecez ,bana görede s10 un çok daha iyi tasarımı var ama sen gelip burda tasarım olarak mi9 tokatlar şöyle böyle dersen ben sana müsait bi zamanda doya doya gülerim

progamer7206

Asistan
Tasarım zevke göre değisir bende çentikli telefonları beğenmiyorum ama mi9 gpu olarak daha iyi geriye kalanlarda s10 daha iyi

stat counter