Xiaomi mi 9 mu? samsung galaxy note 9 mu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Karabay29

Üyecik
Yeni telefon almayı düşünüyorum ikisinede bütçem yetiyor. Hangisini alacağıma karar veremedim xiaomi turkiyeye daha gelmediği için global versiyonuna ulaşabiliyorum. Global versiyonunun türkiye den aldigim telefondan farklılıklarını da bilmiyorum dahami kötü yoksa dahamı iyi sizce ne yapmalıyım. Teşekkürler...

Tttunahan

Profesör
Xiaomi 2500 tl civarinda bulabiliyorum açıkçası özellikleri daha çok hoşuma gitti s serisini hic sevmiyorum s10 dan sa note 9 daha ılımlı geliyor bana
O zaman note 9 tavsiye ederim mi9 şişirilmiş bi telefon sd 855 işlemciden başka bi avantajı yok note 9 daha işlevsel ve daha kullanışlı bi telefon tabi bu benim görüşüm başkası ne söyler bilmem

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Yeni telefon almayı düşünüyorum ikisinede bütçem yetiyor. Hangisini alacağıma karar veremedim xiaomi turkiyeye daha gelmediği için global versiyonuna ulaşabiliyorum. Global versiyonunun türkiye den aldigim telefondan farklılıklarını da bilmiyorum dahami kötü yoksa dahamı iyi sizce ne yapmalıyım. Teşekkürler...
S-pen meraklısı değilseniz Mi 9 alınır.

Arkonac

Üyecik
Ben mi9 diyorum. Yabancı sitelerden karşılaştıma videolarını izlersen. Performansı görürüsün

ugursmrc

Üyecik
Ben normalde kullanmadim ama arkadasim almis sanirim xiaomi note 6 pro mu neydi. Ben 18 Ocak' ta aldım note 9 mavi rengini. Karanlık ortamda puslu çekiyor diye servise verdim. 3-4 defa en sonunda kabul edip değişimi yaptılar. Bugün vatan mağazasından cihazın siyahını aldım. Ama kamera sorunlu hala. Çekim yaparken hala ekran puslu. Ne kadar temiz tutarsam tutayım. Ne kadar silersem sileyim kamerayı ve lensi devam ediyor bu sorun. Insan ister istemez soruyor. Yahu senin bi adın var. En güzel telefon diye tüketiciye sunuyorsun. Birde 6 bin kusurlu bir tutarı kitliyorsun. Bu kameranın durumu ne böyle. Gerçekten hevesle bekledigim çok sevdiğim bi telefondu ama artık soğudum ve bugün keşke iadesi alınsaydı. Hangisini alirsin bilemem ama umarim hayirli bi telefon olur. Icine siner ve ugrasmazsin servis magaza musteri temsilcisi felan. Iphone 8 plus verebilirim demişti. Ama arada kasko var o yanar diyince vazgeçtim yoksa alacaktım gerçekten.

stat counter