Windows 10'da aramadaki sorun

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Windows 10'da başlat tuşunun yanındaki arama butonuna bastığımda CSGO'yu aratırken oyunun simgesi fotoğrafı çıkmıyor Hata Bu: Birde bu olmadan önce oyun yüklerken bilgisayar mavi ekran verdi İLK DEFA bu yüzden midir ve düzeltilebilir mi ? NOT: (Oyun Çalışıyor) Teşekkürler ;)
Screenshot_1.png

En üstteki orijinal yani steamdan alttakiler sahte ve steamdan satın aldığım rocket league oyunumda da boyle sorun var acaba mavi ekran vermesiyle bi alakası var mıdır ilk defa verdi mavi ekranı da
Screenshot_2.png

kilicbaligi

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Windows 10'da başlat tuşunun yanındaki arama butonuna bastığımda CSGO'yu aratırken oyunun simgesi fotoğrafı çıkmıyor Hata Bu:
Başlat
Ayarlar
Uygulamalar
Varsayılan uygulamalar
"Microsoft önerilen varsayılanlara sıfırla"mayı deneyin.
Birde bu olmadan önce oyun yüklerken bilgisayar mavi ekran verdi İLK DEFA bu yüzden midir ve düzeltilebilir mi ?
C:\Windows\minidump dosya yolunda (örnek) Mini091118-01.dmp gibi .dmp uzantılı dosyalar olacak; yükleyip paylaşır mısın.

Sorun ne anlamadım detaylı anlatırmısın çözüm bulalım ?
Fotoğraftaki oyunlarımın simgeleri gozukmuyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Başlat
Ayarlar
Uygulamalar
Varsayılan uygulamalar
"Microsoft önerilen varsayılanlara sıfırla"mayı deneyin.

C:\Windows\minidump dosya yolunda (örnek) Mini091118-01.dmp gibi .dmp uzantılı dosyalar olacak; yükleyip paylaşır mısın.
Dediklerinizi yaptım olmadı ve minidump'un içinde öyle bir .dmp uzantılı dosya yok bomboş klasör yine de teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

kilicbaligi

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Fotoğraftaki oyunlarımın simgeleri gozukmuyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Dediklerinizi yaptım olmadı ve minidump'un içinde öyle bir .dmp uzantılı dosya yok bomboş klasör yine de teşekkür ederim :)
Bu durum sadece Steam'deki oyunlarda oluyorsa, muhtemelen Steam ile alakalı.
Şurada benzer sorun için bir takım önerilerde bulunulmuş ancak hangi yöntem kesin çözüm, bilinmiyor.
Net bir çözümü olsa, çevirisini yapardım ama çeşitli öneriler var. İnceleyiniz.
Olmazsa ve sorun sadece sadece Steam'deki oyunlarda oluyorsa,
Steam topluluğuna konu açıp danışabilirsiniz.

stat counter