Wifi Kopma Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Beyler s.aleyküm TP LINK TD-W8151N model modemim var ve bu modemi sadece wifi olarak kullanıyoruz. Ama wifi bağlantısı sürekli kopuyor. 2-3 dakikada bir internet kopuyor sonra 1 dakika internet kesiliyor kendiliğinden tekrar geliyor. Yemin ederim sabrımın son noktasındayım artık. Bulabildiğim herşeyi denedim ama bir türlü düzelmedi lütfen bana yardım edin nasıl düzeltilebilir bu ?

Beyler s.aleyküm TP LINK TD-W8151N model modemim var ve bu modemi sadece wifi olarak kullanıyoruz. Ama wifi bağlantısı sürekli kopuyor. 2-3 dakikada bir internet kopuyor sonra 1 dakika internet kesiliyor kendiliğinden tekrar geliyor. Yemin ederim sabrımın son noktasındayım artık. Bulabildiğim herşeyi denedim ama bir türlü düzelmedi lütfen bana yardım edin nasıl düzeltilebilir bu ?
Neden Allah aşkına yardım yazıyosun kardeşim.Konuyu gören ve bilgisi olan cevaplar zaten.Önce adam gibi konu açmayı öğren.

Neden Allah aşkına yardım yazıyosun kardeşim.Konuyu gören ve bilgisi olan cevaplar zaten.Önce adam gibi konu açmayı öğren.
yav bilader ne olur yani yazınca sabah yataktan kalktığımdan beri buna uğraşıyorum. Sabrım tükendi. Çok sinir bozucu bir durum gerçekten şuan efsane sinirli birr durundayım o yüzden yazdım. Konuya tıklamak zorunda değilsin görmezden gelip geç illa sabote etmek zorunda mısın ?

yav bilader ne olur yani yazınca sabah yataktan kalktığımdan beri buna uğraşıyorum. Sabrım tükendi. Çok sinir bozucu bir durum gerçekten şuan efsane sinirli birr durundayım o yüzden yazdım. Konuya tıklamak zorunda değilsin görmezden gelip geç illa sabote etmek zorunda mısın ?
Sabote eden yok.İnsanın bulunduğu her yerde olduğu gibi bu forumun da kuralları var. @utkuversus

Eyvallah kardesim öncelikle anlayışın için çok forumlarda takılan birisi değilim o yüzden. Wifi ye bağlandıgım tüm cihazlarda aynı sorun oluyor gerek laptop gerek telefon. Galiba modemde veya ayarlarında bir sıkıntı var cihazlarda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Wifi sürekli gidip geliyor

Scalh

Doçent
Hocam wifi ayarlarında 802.11 gibi bir kısım olmalı. Çok eski bir cihaz yoksa orasını 802.11n yapın. Eski cihaz varsa 802.11bgn olsun.

bağlantının kesilme sebebi ping sürelerinim uzun olmasıdır. speed test yaz google çıkan ilk kısma girip hızntestini yap bak ping değerleri kaçlarda. birde gelen portta sıkıntı var ise buda kopma sebebidir