Vodafone 500 dk 5000 sms 2.5 Gb İnternet Spotify Premium 29.90 Tl

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

friendly

Rektör
Tarife toplamda 30 tl ama bu esnek tarife olayini anlamadim sadece açıklama da yok
Esnek tarife'yi ilk çıktığı zaman kullanmıştım o zamanki mantık şuydu ; Her yöne : 500 dk + 500 Sms + 500 mb internet 25 tl idi. Eger yeni vodafone'liysen bu 3 opsiyondan istediğin herhangi iki tanesini 2 katına , Eski vodafone'liysen herhangi bir tanesini 2 katına esnetebiliyordun. Örneğin ben eski vodafone'li olarak bu tarifede internet hakkımı esnetip 500 mb yerine 1 gb olarak almıştım, ama istesem internet yerine Konuşma ve ya Sms hakkımı 2 katına esnetebilirdim.

Daha sonraları bu tarifeyi yeni abone alımına kapatıp, Yeni Esnek tarifeleri her hangi bir işlem yapılmasına gerek olmadan esnetilmiş şekilde abone alımına açtılar, Anlayacagın kısaca ismi Esnek olarak kaldı. :)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
friendly yani aldığım zaman direk ilk ay dan 500 dk 5000 sms 2.5 gb int ve Spotify Premium var degil mi 30 tlye

friendly

Rektör
@friendly yani aldığım zaman direk ilk ay dan 500 dk 5000 sms 2.5 gb int ve Spotify Premium var degil mi 30 tlye
Aynen, zaten sayfasındaki esasları okursan yazıyor bütün ayrıntılar. Ama bu tarife sanırım mevcut Esnek Paketli olan ve de Yeni Vodafone hattına geçen kişileri kapsıyor diye biliyorum. Sen zaten hattı yeni taşımıştın diye aklımdaydı, sanırım rahatça geçebilirsin bu tarifeye.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

[h=3]ESASLAR[/h]Faturasız Spotify Premium'lu Esnek Tarife: Yeni hat alarak veya numarasını taşıyarak Faturasız Esnek 2GB tarifesine gelen veya halihazirda Esnek Tarife abonesi olan aboneler için geçerlidir. Gecerli tarifelere Esnek Tarife, Esnek 2 GB , Esnek Süper, Mega Üçlü veya Yeni Esnek Tarifeleridir. Bu tarifelere abone olan bireysel müsterilerimiz, 7000 kısa koduna mesaj atarak veya diger kampanya katılım kanallarıyla kayıt olduktan sonra 4,90 TL karsılıgında esnek Spotify Paketi’nden yararlanabileceklerdir. Abonenin tarifesinin, Esnek Spotify Paketi’ne kayıttan sonraki ilk yenilenmesinde önce tarife ücreti 25 TL ve ek olarak bakiye mevcut ise paket ücreti 4,90 TL çekilecektir. Esnek Spotify Paketi kapsamındaki aylık 500 MB ve piyasa fiyatı 9,90 TL degerinde 1 aylık Spotify Premium aboneligi iptal edilmedigi sürece tarife içeriginin yenilenmesiyle birlikte düzenli ve aylık olarak yenilenecektir. Esnek Spotify Paketi aynı dönemde 1 defa alınabilir. Paket 30 gün geçerlidir. 30 gün sonunda yeterli bakiye mevcutsa tarife yenilenince Esnek Spotify opsiyonu da otomatik yenilenir. Kullanılmayan bakiye devretmez. Paketten çıkıslar dönem sonu itibariyle gerçeklesir. Abone dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir. Kayıt esnasında bireysel ön ödemeli aboneler, aktif olmalı, kampanya kayıt kanallarından biriyle katılım yapmalı, Vodafone Telekomünikasyon A.S. gri/kara listelerinde olmamalıdır. Kampanya sadece yurtiçi internet kullanımı içerir. Esnek Spotify Paketi asımında tarife sartları ve ücretleri geçerlidir. Aboneler kampanyaya katıldıktan sonra kayıt iptali, sebeke içi ve sebekeler arası geçis (numara tasıma, ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçis dahil) veya devir, dondurma islemi yaparsa haklarını kaybeder. Haklar devredilemez.

pumperking

Profesör
güzel tarife aslında turkcellde 25 tl 500dk 1000sms 2 gb tarifem 25 yaş sınırına takıldığı için devam edemeyecek sanırım.1 sene bunla idare ederim freezone 26 yaşa kadar kabul ediyor sanırsam

Liquido

Doçent
Spotify premiumla beraber çok iyi olmuş fiyatıda uygun geldi bana kontratım bitince bende vodafone geçmeyi düşünüyorum

Alperen Atalay

Asistan
arkadaşlar birşey soracağımda spotify premium üyeliğini bize nasıl veriyor her ay şifre fln mı veriyor ?

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Arkadaslar bu arada Tarife fiyati 24 tl spotify premium ile beraber 28.90 tl olmustur ben de numarami taşıdım bakalım paketle ilgili meraj eden olursa sorabilir

Ümitt

Profesör
Arkadaslar bu arada Tarife fiyati 24 tl spotify premium ile beraber 28.90 tl olmustur ben de numarami taşıdım bakalım paketle ilgili meraj eden olursa sorabilir
Bende geçmeyi düşünüyorum ama Play Store'da Turkcell Mobil Ödeme desteği var acaba Vodafone'da var mı? Eğer varsa o zaman geçebilirim çünkü Mobil Ödeme büyük kolaylık sağlıyor. :)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Ümitt o şu an bir tek turkcell için var diye biliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
spofıty e abone oldum ama 500 mb gelmedi ne zaman gelir

stat counter