Virüs Kapan Google !

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mbrkrkyz

Asistan
Arkadaşlar bilgisayarda google de gezerken youtube de gezerken 3-4 tıklamada bir farklı sekme açılıyor fireactive yazıyor özellikle lionclick çıkıyor bunlardan bıktım nasıl kurtulabilirim bu virüsten?

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Tarayıcının bütün verilerini silip kaldırıp yüklemeye çalışabilir veya güçlü bir antivirüs uygulamasıyla taratabilirsin.

mbrkrkyz

Asistan
Kafayı yemek üzereyim sadece google de de olmuyor diğer tarayıcılarda da aynısı..

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Denedim olmadı avg kullandım antivirüs, o da işe yaramadı.
Sisteme bulaşmış o zaman tek çare temiz bir format atmak.
Tabi bu tarayıcıların hepsinde gmail veya hotmail hesabın açıksa, oturumu kapatıp bakmayı deneyebilirsin. Hesabının saçma bir reklama neden oluyormu diye.

PARAzitCELL

Profesör
Yok mu yardım edecek olan?
Bilgisayar demişsin ama konuyu telefonlar üzerine açmışsın... Şimdi bilgisayarda olan şeyler ise bunlar güvenli bir tarayıcı ve iyi bir antivirüs programı işbirliği gerekir. Bu konuda avast ve comodo çok yol almış durumda. avg nin böyle bir işbirliği olduğundan haberim yok... İstersen comodo internet sec. programını yükle, orada güvenlik önlemleri alınmış bir tarayıcı da yüklenecek ve bir de böyle dene bakalım, açılacak mı o dediğin şeyler...

Yalnız orjinallerini yüklemen gerekir kendi sitelerinden...

stat counter