Viewsonic VX2457 gölgelenme sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba arkadaslar. Yukarıda belirtmiş olduğum monitörü kullanıyorum. Monitörün bazı yerlerinde yalnızca acik tonda belli olan kararma gölgelenme tarzı bir sorun var. Bu sorun, nedeni ve çözümü tam olarak nedir? 1. resimde gözükmüyor ama 2. resimde gözüküyor
IMG_20180911_223514.jpg
IMG_20180911_211700.jpg

Ekli dosyalar

Garantisi var mı ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Led ekranların çokça sorunları oluyor; gölgelenme, yanıklar, çizgiler, renk kaymaları ... En çok karşılaşılan sorun çizgi oluşumlarıdır, hemen sonrası böyle ekran lekeleri denilen yanık veya gölgelenme şeklinde de tabir edilen sorunlardır. Acilen garantisi varsa servise gönderilip sanırsam ya panel değişecek ya da elektronik devrelerinde şişme, çatlama vs gibi şeyler oluyormuş, onların değişmesi gerekebilir.

Son düzenleme:
maalesef hocam garantisi yok. servisle iletişime geçtim ürünü göndermemi daha sonra beni bilgilendireceklerini söylediler ama internette birkaç şikayet okudum çok güvenemedim. acaba bu sorunun daha da ilerleme imkanı var mı?

Son düzenleme:
maalesef hocam garantisi yok. servisle iletişime geçtim ürünü göndermemi daha sonra beni bilgilendireceklerini söylediler ama internette birkaç şikayet okudum çok güvenemedim. acaba bu sorunun daha da ilerleme imkanı var mı?
Samsung Lcd TV Cıkmayan Lekeler » Sayfa 2 - 2

burada içine toz kaçmış diyolar... servisi baya bi para istiyormuş. Ekranın her tarafnı söküp temizlediklerini yazmışlar . Bilmiyorum artık, başıma gelmedi...