Vatan Bilgisayar Garantiyi Kabul Etmiyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mehmet Can1

Üyecik
Merhabalar

2 sene önce vatan bilgisayardan aldığım toplama pc de sorun vardı. Ekran kartı hariç bütün ürünlerin garantisi 3 yıl. Pc yi vatan bilgisayarda garantiye vermek için vatan bilgisayara götürdüm. Fakat oradaki çalışan vatan bilgisayarın garantisinin 2 yıl olduğunu söyledi. Böyle bir şey mümkün mü?

<<Dkn nyz>>

Dekan
Merhabalar

2 sene önce vatan bilgisayardan aldığım toplama pc de sorun vardı. Ekran kartı hariç bütün ürünlerin garantisi 3 yıl. Pc yi vatan bilgisayarda garantiye vermek için vatan bilgisayara götürdüm. Fakat oradaki çalışan vatan bilgisayarın garantisinin 2 yıl olduğunu söyledi. Böyle bir şey mümkün mü?
Benim bildiğimde 2yıl

grezimonk

Profesör
ürünün kendi garantisi yok mu? ona başvur vatan bilgisayar ile uğraşma...

Mehmet Can1

Üyecik
''Pc nin bozuk parçasını tespit edin ve bozuk parçanın firmasının servisine gönderin veya arızalı olduğunu düşündüğünüz firmanın servisine direkt olarak pc yi gönderin onlar sorunu bulsunlar, eğer sorun o firmanın ürünündeyse gerekli olanı yaparlar.'' Dediler

pc yi direkt gönderdiğim zaman içerisinden sağlam bir parçanın alınmasından korkuyorum. Sizce güvenmeli miyim?

AmbaSSadoR

Profesör
Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...
Arkadaşlar böyle market gibi yerler satıcıdır, yani garantör değil siz ürününüzün distribütör firması ile irtibata geçin onlar size kesin net bilgi verecektir. (=
Misal vericem siz bir telefon operatöründen kampanyalı Samsung-ipnehone aldınız ama arıza yaptı bu durumda telefon operatörü ne yapabilir sizin işiniz samsungla 🤓😉

stat counter