Uydunet (kullananlar) nasıldır ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

lomion

Üyecik
2 Yıldır kullanıyorum TTNET ten çok çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Yalnız geçen ay bir arıza oluştu 15 gün boyunca en az 5 kere aradım 3 defa servis geldi en sonunda yapabildiler. Servis elemanları biraz deneyimsiz gibi geldi yada bana öylesi denk geldi bilemiyorum. Fakat neticede şuan alınabileceklerin arasında en iyisi bu.

hasanyildiz84

Üyecik
Uydunet kullanıcıları çok elzem durumlar hariç memnundurlar, SORUNSUZ değil ama en az sorun çıkartan fiber internet hizmeti :)

OzanTR

Üyecik
bizim burda 25 mbit altyapısı var galiba. beyler peki bu hıza yakın bişeyler verebiliyor mu? çünkü şimdilik lanet türk telekomu kullanıyorum. adamlar 3.5 mbit internet veriyolar 50 mbps modemden. daha sonra hızınız yavaş modem eskimiş olabilir diyip 300 mbps modem aldırtıyorlar. ama hız yine 3.5 yine 3.5. günüm oyun oynamakla deil adamlara sövmekle geçiyor resmen:mad:

mdkbet

Profesör
2 Yıldır kullanıyorum TTNET ten çok çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Yalnız geçen ay bir arıza oluştu 15 gün boyunca en az 5 kere aradım 3 defa servis geldi en sonunda yapabildiler. Servis elemanları biraz deneyimsiz gibi geldi yada bana öylesi denk geldi bilemiyorum. Fakat neticede şuan alınabileceklerin arasında en iyisi bu.
buna bende katılıyorum elemanları çok tecrübesiz
evimi taşıdıktan sonra yeni binada bür türlü bağlamayı beceremediler
bende iptal etmek durumunda kaldım
işten anlamayan servis elemanı yüzünden bir abone kaybetmiş oldular.
elemanın suçu yok tabi turksat'ın bişeyler yapması lazım.

Berk001

Üyecik
Gençler bu uydunet adana Yuregir ilcesinde de hizmet veriyor mu ? Bilen var mi ?

Berk001

Üyecik
Gençler bu uydunet adana Yuregir ilcesinde de hizmet veriyor mu ? Bilen var mi ?

mehmetp835

Üyecik

murat0144

Üyecik
Merhaba arkadaşlar ben uydunetten şu linkteki : http://www.kablonet.com.tr/kampanya-evnet kampanyadan yararlanmak istiyorum fakat. Hızı,pingi,upload hızı nasıl çok şikayet edende var memnun olanda kafam çok karışık yardım edebilirmisiniz ? Ucuz yollu sınırsız internet arıyordum tek bunu bulabildimde. Yorumlarınız bekliyorum.
Ben 7 yıldan beri Uydunet kullanıcısıyım fazlasıyla memnunum OHAL'den önce ping 10 larda idi şu an 70 falan, bazı kullanıcılar çok daha fazla olduğunu söylüyor ama ben de çok yüksek ping hiç bir zaman olmadı. Uydunet vaad ettiği hızı veriyor, kopmalar kesilmeler yaşanmıyor. Sana tavsiyem taahhüdü olan bir tarifeye dahil ol yoksa hem pahalı hem de hızı düşük hizmet alırsın uydunet te böyle :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben Adana Seyhan'da hizmeti alıyorum, yüreğir de yok diye biliyorum, Netten adres bilgilerini girerek sorgulatabilirsin.

stat counter