Uydunet 20 MB internet 37 TL !!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Berk9405

Asistan
Superonlinedan gecsem mi acaba. Istanbul beylikduzundeyim cok sık kopma oluyor sozde 20 mb ama dl hizim 1.8 gördüm en fazla ortalama 1.5 dl hizim. Superonlinein 50 tlye verdiğini bu 37 tl ye veriyor. Arti tv kanallari var. Ama taahhütum elimi kolumu bagliyor malesef.

Odessa

Profesör
Superonlinedan gecsem mi acaba. Istanbul beylikduzundeyim cok sık kopma oluyor sozde 20 mb ama dl hizim 1.8 gördüm en fazla ortalama 1.5 dl hizim. Superonlinein 50 tlye verdiğini bu 37 tl ye veriyor. Arti tv kanallari var. Ama taahhütum elimi kolumu bagliyor malesef.
Superonline da sözleşmeden cayma çok maliyetli oluyormuş. Bir yerde okumuştum. Sizin adınıza üzüldüm.

Bloother

Rektör
126 yı arayın direk sorun. Bulunduğunuz bölgede Türksat yok mu ?
Gelen cevap:

Bulunduğunuz
bölgede şu an için şebekemiz olmadığını üzülerek belirtmek isteriz.

Önümüzdeki süreçte yapılacak şebeke talep çalışmaları ilgili birimlerimiz tarafından incelenmektedir.
Dilerseniz; bulunduğunuz ilin Türksat Kablo İl Müdürlüğü’ne şebeke talebinizi dilekçe ile iletebilirsiniz. İnceleme sonrasında; dilekçenize geri dönüş yapılacaktır. Şebekenin gelmesi ile ilgili net bir süre belirtememekteyiz.

Odessa

Profesör
Gelen cevap:

Bulunduğunuz
bölgede şu an için şebekemiz olmadığını üzülerek belirtmek isteriz.

Önümüzdeki süreçte yapılacak şebeke talep çalışmaları ilgili birimlerimiz tarafından incelenmektedir.
Dilerseniz; bulunduğunuz ilin Türksat Kablo İl Müdürlüğü’ne şebeke talebinizi dilekçe ile iletebilirsiniz. İnceleme sonrasında; dilekçenize geri dönüş yapılacaktır. Şebekenin gelmesi ile ilgili net bir süre belirtememekteyiz.

Yerinde olsam dilekçeyi yollardım. Eğer bölgede ciddi potansiyel varsa mutlaka değerlendirmeye alacaklardır. Bu arada aklıma gelmişken, bizim burda site yönetimi Türksat kullaırken bende bağlatmak için Türksatı aramıştım. Banada aynı cevabı vermişlerdi. Bulunduğunuz bölgede, mahallede Türksat yoktur,üzgünüz. Sonra dedim ki; 100 mt ötede kullanan var nasıl olmaz vs vs. Gittim yönetime böyle böyle dedim, siz nasıl bağlattınız acaba. Bağlayan adamın numarayı verdiler, aradım 2-3 gün içinde geldi bağladılar. Adama "126 yı aradım bağlanmaz, hizmetimiz yok orda dediler" dedim bu nasıl olabilir diye. Adam "abi onların sistemde adresler tam olarak gözükmüyor ondan" dedi.

Sende de böyle bir durum olabilir mi ? Ama seninki bölge. Benimki mahalleydi. Yolla dostum dilekçeyi. Umudunu kesme.

muratflash

Rektör
50 Mbps 100 GB Ekosınırsız 57 TL

Bu da iyi aslında. TTNET'e göre bedava. Tabi 50Mbps verebiliyorlarsa her yere. Mesela benim bulunduğum yere TTNET 16mbps gelmiyor.
Antalya'ya hizmet verilen ilçeler.

Alanya, Dedeman, Döşemealtı, Düden, Kepez, Konyaaltı, Merkez, Muratpaşa, Şirinyalı

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Oyle bir binadayiz ki ne uydunet ne turkcel superonline ne ttnet fiber var sadece ttnetin hiperneti var boyle tarifeler cok ama ancak elit yerlere veriyorlar

SwateR

Dekan
http://www.turksatkablo.com.tr/

Sayfaya girip sayfanın alt taraflarına inin. Bulunduğunuz il, ilçe mahalleyi girin. Altyapı varmı görün.

Bizim burda olsa 1 saniye bile düşünmeden geçerdim ama yok. TTNet ızdırabına ve kazıkçılığına devam.

muski

Üyecik
Arkadaşlar.Size bir uyarıda bulunmak istiyorum.Evet 20 Mbps 50GB AKN ile 37tl. Bunun yanında Docsis 3.0 modem almanız gerekiyor eğer yoksa aylık 3 tl de o.Yanında 9 tl ye temel yayını almak zorundasınız. Sırf size bu doğru bilgiyi vermek için müşteri hizmetlerini aradım ve teyit ettirdim.Temel yayında sd-box kullanılıyor.Bu durumda hd yayın alamazsınız. Hd yayın için hd-box a ihtiyacınız var.Bu da ayrıca bir ücret.Hadi hd-box var bu sefer Hd yayını olan temel yayın da 12.5 tl.Bu duruma göre ücret 52.5 tl olur.
Bende şu an uydunet abonesiyim.Bu kampanyayı araştırdım.Fakat bana uygun gelmedi.Her halükarda 11 veya 15.5 tl oradaki yazan fiyatın üzerine koyun.Birde temel yayını almak istemiyorum deseniz dahi 9 tl'yi alıyorlar.Müşteri hizmetlerindeki bayan öyle söyledi.
Benim bulunduğum yerde ttnetin fiber internet hizmeti var.Bende ttnet hızı keşfet kampanyasını düşünüyorum.Hem 24 Mbps hem 75 Gb AKN var.Birde telefonu konuştukça ödeye çektiğim zaman ek bir telefon ücreti de gelmeyecek. Yani iki yıllığına ortalama 55 tl gibi bir rakama kullanmış olacağım.Bu arada modem ücretsiz.
Sizin görüşlerinizi almak isterim ttnetin fiber interneti nasıldır?
TTnetin verdiği modemlerden VDSL2 uyumlu hangi modemi tavsiye edersiniz?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sdmh

Profesör
Yeni taşındığım evde sokağında (karşı apartmanda) kablotv tesisatı varken sokağın bu tarafına 20 metre tesisat döşeyemeyip bizi Turk Telekom Tivibu'ya muhtaç eden Turksatı itinayla protesto ediyorum... :hammer:

Lazzz

Rektör
Yaramaz:) 37 tl + Kablo TV bedeli(9 TL) + (peşin 60 TL) veya 24 ay taksit ile (3 TL*24 ay= 72 TL) Docsis 3.0 kablosuz modem satışı yapılacaktır 48 lira yapar., e e e49 tlye Süperonline hem dsmart hd hemde 25mbps 75gb adk sınırsız kota internet vermekte, :)

Buğra Y.

Profesör
Benim 20 Mbps 100GB AKN Fiber Süperonline + Digitürk Şamp. Paketi + Ev telefonu ayda 85TL. Digitürk 1 seneydi bitti ve ben halen 85 lira ödüyorum. Taahhütün bitmesine daha 1 sene var.

Lazzz

Rektör
Benim 20 Mbps 100GB AKN Fiber Süperonline + Digitürk Şamp. Paketi + Ev telefonu ayda 85TL. Digitürk 1 seneydi bitti ve ben halen 85 lira ödüyorum. Taahhütün bitmesine daha 1 sene var.
Şuan Digitürk hd+25mbps 75gb adk 49tl broşürü mevcuttu bulursam resminide atabilrim.

Buğra Y.

Profesör
Şuan Digitürk hd+25mbps 75gb adk 49tl broşürü mevcuttu bulursam resminide atabilrim.
Biliyorum. Ben sonradan tarife değiştirdim, ondan böyle oldu. Normalde 55 TL Telefon + 20Mbps 25GB kotalıydı. Kota artırdım, 5 lira daha eklendi. 1 sene doldurduktan sonra digitürk tarifesine geçtim, +5 lira eklenecek faturanıza dediler. Kotayı 100GB'a çıkartıp +10 lira daha eklediler. Ama ne hikmetse 85 TL ödüyoruz.

Lazzz

Rektör
Biliyorum. Ben sonradan tarife değiştirdim, ondan böyle oldu. Normalde 55 TL Telefon + 20Mbps 25GB kotalıydı. Kota artırdım, 5 lira daha eklendi. 1 sene doldurduktan sonra digitürk tarifesine geçtim, +5 lira eklenecek faturanıza dediler. Kotayı 100GB'a çıkartıp +10 lira daha eklediler. Ama ne hikmetse 85 TL ödüyoruz.
Sözleşmeyi dikkatli okuman gerekıyor tarife değiştirirken,

muski

Üyecik
49 tl lik fiyata bunda ekleyiniz.
Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.Yani 49+5=54 tl

Lazzz

Rektör
49 tl lik fiyata bunda ekleyiniz.
Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.Yani 49+5=54 tl
Haklısınız 54 tl yinede diğerlerindne daha cazip geliyor şahsen bana, kutu v.s. de ücretsiz diye biliyorum.

stat counter