Üniversitede Sunum Yapmak

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ExeRyderS

Doçent
Ben YKS çalışıyorum dün üniversiterde sunum yapıldığını gördüm. Bu benim en sevmediğim şeylerden birisi. Herkes sessiz ben konuşunca bir tuhaf oluyorum. Her üniversitede var mı bu?

<Burak>

Üyecik
Ben de YKS'ye çalışıyorum. Tıpta olacağını sanmıyorum. Netlerin nasıl hangi bölümü hedefliyorsun ?

IDAHO

Asistan
Zamanla alışırsınız. Çoğu kişi zaten ilk defa sunum yapıyor. Sonraki sunumlarda daha rahat olursunuz

<Burak>

Üyecik
Geçen ay tyt 50 falandı. Ayt yi uzun zamandir yapmiyorum ama 10 falandi çok kötü. Yarın tyt diğer gün ayt denemesi yapacam.
Tyt'yi hızlı bir şekilde arttırabilirsin. Yoruma dayalı denemede okumadığın soru kalmasın. Ayt için konu çalışması.
Geçen ay tyt 50 falandı. Ayt yi uzun zamandir yapmiyorum ama 10 falandi çok kötü. Yarın tyt diğer gün ayt denemesi yapacam.
Zaman var netlerini yükselt. Gri Koç'u öneriyorum.

ExeRyderS

Doçent
Benimde psikolojik sorunlarım var kafam falan ağrıyor psikolojik ağrı. Bilmiyorum ne yapacam.

ExeRyderS

Doçent
Evet kesin hatta hastalığa geçiriyor. Halsizlik isteksizlik huzursuzluk falan.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Uykum geliyor sonra.

Son düzenleme:

<Burak>

Üyecik
Evet kesin hatta hastalığa geçiriyor. Halsizlik isteksizlik huzursuzluk falan.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Uykum geliyor sonra.
Psikolojik kökenli olduğunu ispatlamak için önce doktorun gerekli tetkikleri yapması gerekir. Baş ağrısı için nörolojiye gitmeni öneririm. Belki migren veya farklı bir hastalık olabilir.

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
Bölüme göre değişebiliyor tabi ki. Ama aşağı yukarı her bölümde hocalar yaptırır böyle bir etkinlik.

stat counter