Üniversite'de Kendi Bölümündeki Kızla Tanışma

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Beyler üniversiteye yeni başladım ve benim bölümümde kızlar çok ve etkilendiğim bir kız var ben bu kızla tanışmak istiyorum ne yapmalıyım ? İlk gün tanışalım dedim cevap alamadım.

Son düzenleme:

CapScroLL

Doçent
Yasaklı
Bir şekilde muhabbet kurmaya çalış, ilk gün tanışalım dediğinde sosyal medyadan mı mesaj attın yoksa yanına mı gittin? Eğer yanında söylediğinde "Duyuldu" atmışsa egoist olabilir, onu daha fazla şişirme sadece uzak dur.

Bir şekilde muhabbet kurmaya çalış, ilk gün tanışalım dediğinde sosyal medyadan mı mesaj attın yoksa yanına mı gittin? Eğer yanında söylediğinde "Duyuldu" atmışsa egoist olabilir, onu daha fazla şişirme sadece uzak dur.
Ders çıkışı yürürken yanına gidip tanışlam mı dedim kendi şehrimdeki ünide okuyorum yabancılık çekmemen için yardımcı olabilirim dedim benim bi kaç tanıdığım var teşekkürler dedi ama bi kaç gündür ufaktan kesişiyoruz geçen gün bi kafede olduğunu söyledi arkadaşım gittim bende karşı masaya oturdum bi gülümseme vardı yüzünde yanında kız arkadaşı vardı anlayamadım valla mesajlaştığı vs de yok anfide tek takılıyo

CapScroLL

Doçent
Yasaklı
Ders çıkışı yürürken yanına gidip tanışlam mı dedim kendi şehrimdeki ünide okuyorum yabancılık çekmemen için yardımcı olabilirim dedim benim bi kaç tanıdığım var teşekkürler dedi ama bi kaç gündür ufaktan kesişiyoruz geçen gün bi kafede olduğunu söyledi arkadaşım gittim bende karşı masaya oturdum bi gülümseme vardı yüzünde yanında kız arkadaşı vardı anlayamadım valla mesajlaştığı vs de yok anfide tek takılıyo
Biraz bekle eğer özgüven varsa o seni bulur gelmezse sen gidersin, sürekli gözünün içine sokulup çok sıkma doğal davran.

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
Tanışalım gibisinde değilde derslerle ilgili bir sorular sorabilirsin ya hoca ödev vermiş proje varmış şöyle bir şey varmış haberin var mı? filan yavaştan yaklaş. Öyle tanışalım mı olmaz.

Okulun ilk zamanlarında böyle şeyler olur, biraz zaman bırakırsan eğer o da ortama adapte olup daha rahat diyaloga girecektir seninle