Tyt matematik

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Nameofdevils

Üyecik
Arkadaşlar teknoloji ile alakasız ama ben 11.sınıftan 12.sınıfa geçtim ve seneye üniversite sınavına gireceğim inşallah.
Ama benim matematik altyapım pek yok ve hedefim hukuk.Eğer şimdiden çalışmaya başlasam 25-30 çekebilir miyim netlerimi ve tyt (YGS) matematik konuları zor mu bahsedildiği kadar? Matematiğe ağırlık vermediğim için biraz korkuyorum anlatıldığı kadar zor mu?
Yardımcı olursanız sevinirim

Tttunahan

Profesör
Lys matematiği ağır türev integral falan var ama çok zorlarsan yaparsın benimde matematik temelim çok zayıftı baktım olacak gibi değil edebiyata abandım 45 edebiyat 6 mat 2 geo geldi sende en iyi bildiğin şeye en iyi şekilde hazırlan imkanın müsaitse matematikten özel ders almanı tavsiye ederim hem ygs hem lys için

Murat Burç

Def<3Öm
Eğitim bölümü var oraya açabilirdin.
Ayrıca 1 senede lise matematiğinin tamamını bitirebilirsin. Ama ciddi bir çalışma yapman gerekiyor.

Masterfa11

Asistan
Evet iyi bir hukuk için (ki düşük olanları özeller dışında pek yok) matematiğe şimdiden aban bu yaz hallet hatta.

Nameofdevils

Üyecik
Lys matematiği ağır türev integral falan var ama çok zorlarsan yaparsın benimde matematik temelim çok zayıftı baktım olacak gibi değil edebiyata abandım 45 edebiyat 6 mat 2 geo geldi sende en iyi bildiğin şeye en iyi şekilde hazırlan imkanın müsaitse matematikten özel ders almanı tavsiye ederim hem ygs hem lys için
Ben de bu yaz okulun yaz kursuna gidip Eylül başlarında da özel ders almayı düşünüyorum.Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

---- Mesajlar birleştirildi ----

Evet iyi bir hukuk için (ki düşük olanları özeller dışında pek yok) matematiğe şimdiden aban bu yaz hallet hatta.
Peki bu yaz tyt konularını abanırsam bitirebilir miyim ve bahseldiği kadar zor mu?

Ayrıca 1 senede lise matematiğinin tamamını bitirebilirsin. Ama ciddi bir çalışma yapman gerekiyor.
Kusura bakmayın bu forumda yeniyim ve konuları bulamadım bir türlü.Sizce tyt konularını 3 ayda bitirmek mümkün mü?
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Kusura bakmayın bu forumda yeniyim ve konuları bulamadım bir türlü.Sizce tyt konularını

Son düzenleme:

Masterfa11

Asistan
Ben de bu yaz okulun yaz kursuna gidip Eylül başlarında da özel ders almayı düşünüyorum.Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

Peki bu yaz tyt konularını abanırsam bitirebilir miyim ve bahseldiği kadar zor mu?

Kusura bakmayın bu forumda yeniyim ve konuları bulamadım bir türlü.Sizce tyt konularını 3 ayda bitirmek mümkün mü?
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Kusura bakmayın bu forumda yeniyim ve konuları bulamadım bir türlü.Sizce tyt konularını
Tyt matematiği her gün abanırsan bitirmek mümkün ben de geçen sene girdim sınava yazın (ygs’ydi bizde) ygs matematiği halletmiştim sonra lys kasmıştım çünkü lys uzun çalışma isteyn bir şey. Rahat ol stres yapma 3 ayda bitirmeye çalış bitmezse yine stres yapma mutlaka 1-2 ay falan uzar maksimum

Y.Emre41

Asistan
TYT matematik testinde değişen birşey var. Soru tarzları... Düz sorular azaldı. Çok da kolay lokma görmemek lazım. Doğru ve planlı çalışılmalı...

stat counter