Twitter hesabım kitlendi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Bana da güncel konuşarı bildirim olarak atmışlar. Girdim hala kilitli. Açıldı sanmıştım. Lan dalga mı geçiyorsunuz

Ben de aynı durumdayım. 2013'te açtım hesabı. Doğum tarihimi 2000 yaptım kurtarıyor diye. Ama hesaplamadığım şey hesabı 2013'te açmış olmamdı. Tahmini olarak ne zaman açılıyor hesap. Ne zaman geliyor mesaj. Bir bilginiz var mı?

Merhaba,

Yaş kısıtlaması nedeniyle kilitlenen hesaplara ilişkin bir takım soru ve endişeler ışığında yapılan son güncellememizi yeni gelişmeler takip ediyor.

Hesabınızın kilidini açmanızı ve Twitter kullanmaya devam etmenizi sağlamak için birçok seçeneği düzeltmeye çalışıyoruz. Bu bizim birincil önceliğimiz ve önümüzdeki hafta başka bir güncellemeyle sizinle iletişime geçeceğiz.

Gelecek güncellemeler e-posta ile gönderilecektir.

Yaşanan aksaklık ve karışıklıktan dolayı özür dileriz. Anlayış gösterdiğiniz için müteşekkiriz.

Lütfen bu mesaja gelecek yanıtların izlenmeyeceğini unutmayın.

Teşekkürler,

Twitter​
diye twit geldi bakalım bekliyoruz açılacak inşallah

hesabıma doğum tarihi eklerken kendi kendine tarih ekledi yaşım twitter kullanmaya uygun değil olarak gösterdi ve hesabım kitlendi hesabı 2012de açmıştım yaşımda şuan 19 99luyum açtığımda 13 yaşımdaydım ticket felan attım 7k takipçi 20k tweet vardı önerisi olan var mı düzelir mi

ntv haber yapmış geri dönüşü yok şimdi şöyle hesabını kurarken 13 yaşından büyük yaptın hesabı şimdi doğrusuna çevirdğin zaman ilk kurduğun zamandaki doğum tarihin olarak algılıyor ve 13 yaşından küçükken kurmuşsun gibi gösteriyor yani mesela kurarken ben 2012 de 1998 yaptım 14 yaşındayım olarak gösterdim ben şimdi 2000 yaptığım zaman seni 2012 yılında 12 yaşında gösterdiği için hesap 13 ten altı görünüyor ve kapanıyor mantığı ben anladım haklılar sadece bekleyeceğiz

ntv haber yapmış geri dönüşü yok şimdi şöyle hesabını kurarken 13 yaşından büyük yaptın hesabı şimdi doğrusuna çevirdğin zaman ilk kurduğun zamandaki doğum tarihin olarak algılıyor ve 13 yaşından küçükken kurmuşsun gibi gösteriyor yani mesela kurarken ben 2012 de 1998 yaptım 14 yaşındayım olarak gösterdim ben şimdi 2000 yaptığım zaman seni 2012 yılında 12 yaşında gösterdiği için hesap 13 ten altı görünüyor ve kapanıyor mantığı ben anladım haklılar sadece bekleyeceğiz

yeni bir bildirim geldi 13 yaşımdan büyüğüm dedim zaten kimliğimin fotoğrafını atmıştım twittira giriyim dedim ve bana bunu dediler ve bana bildirim attılar inşallah geri dönecek hesabım

Hesabınızın kilidini kaldırabiliriz ve sizi gelişmelerden haberdar edeceğiz.
Twitter kullanabilmek için 13 yaşını doldurmuş olmanız gerektiğini lütfen unutmayın. 13 yaşını doldurduktan sonra oluşturduğunuz kullanıcı adı ve Tweetler de dahil olmak üzere hesabınızın en önemli bölümlerini geri yüklememizi sağlayacak teknik çözümü geliştirmek için sıkı çalışmalar yürütüyoruz.
Bu hesap için gönderilen diğer isteklerin değerlendirilmeyeceğini lütfen unutmayın.

stat counter