Tv

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

casual1278

Üyecik
LG markalı akıllı tvde youtube uygulamasını açınca normal kumandadan yazmak zor oluyor. Telefon olarak Samsung kullanıyorum acaba telefondan klavyeyle yazma gibi bir şansım var mı

SmH51

Profesör
LG markalı akıllı tvde youtube uygulamasını açınca normal kumandadan yazmak zor oluyor. Telefon olarak Samsung kullanıyorum acaba telefondan klavyeyle yazma gibi bir şansım var mı
LG televizyonunuzdan youtube girdiğiniz zaman arama kısmına tıklayın. oraya tıkladığınızda size bir kod ve internet sitesi veriyor. İnternet sitesine girip o kodu girdiğiniz zaman telefona bağlamış oluyorsunuz ve telefondan kontrolünü yapabilirsiniz.

lollipop

Üyecik
LG televizyonunuzdan youtube girdiğiniz zaman arama kısmına tıklayın. oraya tıkladığınızda size bir kod ve internet sitesi veriyor. İnternet sitesine girip o kodu girdiğiniz zaman telefona bağlamış oluyorsunuz ve telefondan kontrolünü yapabilirsiniz.
Sony tv için varmi böyle birşey acaba

mcanerol

Asistan
iPhone ile bu şekilde bağlana bilir miyiz ?

Davina

Üyecik
Bende telefondan veya tabletten televizyona aktarıyorum.Beko tv var bizde,telefonumda veya tabletimde bildiğimiz Wi-Fi işareti içinde olan bi dikdörgen çıkıyor.Ona basınca otomatikman televizyonu görüyor zaten.Telefonumda izlediğim video,direkt olarak televizyona geçiyor.

stat counter