Türkiye'nin En Kötü Forumu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Windows 8.1

Doçent
Katılım
31 Ara 2017
Mesajlar
640
Puanları
28
Konum
41°01'53.4"N 28°38'45.9"E
Galiba Türkiye'de en fazla üyesi olan forum bu diye biliyorum. Ama üye sayısı forumun iyi olduğu anlamına gelmiyor. Birazdan göstereceğim fotoğraflarda bunu gösterecektir. Dünde açmıştım ama modlar küfürleri sansürlemem gerektiğini söyledi. Bende sansürleyip tekrar açıyorum.

Forumun kurucuları oyunlara hile kodluyorlar. Hileler çalışıyor ama içinde virüs dolu kimsede fark etmiyor. Hilelerin içinde virüs olduğunu söyleyenlerin konusu kurucular tarafından sövülerek kapatılıyor. Ve işte hilenin virüs totali:
VirusTotal

Herkes bu virüs totali görmesine rağmen kurucular virüs olmadığını inkar ediyor. Zaten bu hileyi indirip açtığınızda pc'nin cpu kullanımının anormal şekilde arttığını göreceksiniz. Üyeler sorunlarını söyleyince de kurucular bu şekilde tersliyor:
Ekli dosyayı görüntüle 65096
Ekli dosyayı görüntüle 65097
Ekli dosyayı görüntüle 65098
Ekli dosyayı görüntüle 65099
Ekli dosyayı görüntüle 65100
Ekli dosyayı görüntüle 65101


Daha çok ss var. Hepsini atmaya çalışsam gün biter. :) Zaten forumu merak edip girerseniz göreceksinizdir. Youtube kanalında ettiği bir küfür vardı ağır çok ağır olduğu için atmıyorum. Zaten dün açtığım konuda gören görmüştür. Sansürlemediğim gözden kaçan bi yer varsa modlar konuyu silmeden resmi silerse sevinirim.

Forum: MemoryHackers

Forumun 1 milyon üyesi var ama hepsi bot.
avast özürlü herhalde temiz diyor
 
Üst
stat counter