Türkiyenin En Büyük Taso Koleksiyonu (Alınık/Satılık Tasolar)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

martymcfly

Profesör
Ne diyelim hayırlı satışlar :)

Bende de ufak çapta bir koleksiyon var. 100 küsür pokemon, 40-50 civarı loney tunes tasosu. Gözüm gibi bakıyorum yaşlandığımda kıymet bilen birine vereceğim. Çocuğum olur da kıymet bilmezse ona bile vermem.

nikney

Profesör
Hayır nasıl topladın onu merak ediyorum. :)

friendly

Rektör
Şimdi bunlar ne işe yarıyor. Pul koleksiyonu gibi bişi mi ? Yoksa oyun felan mı oynanıyor... ?

3r02

SDN Okuru
Eklenen ve satılan tasolar oldu arkadaşlar ama resimlerde oynama yapamıyorum malesef.Alıcı arkadaşlar özelden ulaşırlarsa linkleri atabilirim.

Artvincenter

Profesör
5 6 Sene öncesine kadar kutu kutu bende saklardım simdi hepsi kayboldu güzel günlerdi :)

theley

Asistan
zamanında bende çok vardı. bilseydim atmazdım satardım :D

3r02

SDN Okuru
arkadaşlar kimisinin ilgisin çekmez kimisinin çeker hobi bu saçma yorumlara gerek yok :D zaten 1. önceliğim aradığım tasolar

Artvincenter

Profesör
arkadaşlar kimisinin ilgisin çekmez kimisinin çeker hobi bu saçma yorumlara gerek yok :D zaten 1. önceliğim aradığım tasolar
Benim ilğimi çekerdi bi ara cipslerden taso koyma kutusu cıkardı 3 kutu tamamlamıstım farklı farklı hepsi kayboldu azmini takdir ettim dostum bence devam et tarihi eser bu tasolar :)

DumDumaq

Dekan
baktıkça bakasım gelıyor 19 yaşında olmama ragmen tasoların cocuklugumdaki yeri apayrıydı :)

Artvincenter

Profesör
Cipslerden filan çıkmıyor mu ki artık ?
Yok o megamen,pokemon,yu gı oh (metal tasolar)a özel cipsten taso koyma kutusu cıkardı koleksiyon simdiki tasolar ayrı bir durum zaten :) şimdikileri bilemem ama o zaman kendimi anime çizgi filmlerinde gibi hissederdim :)

3r02

SDN Okuru
Konu güncel arkadaşlar.fakat kilitli olduğu için satılan tasoları gösteremiyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter