Türkiyede yeni bir servis sağlayıcısı (ISS): Tooway Uydu İnternet

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

rashoaga

Asistan
En küçük paketini ele alalım (8GB Kotalı)

Ekli dosyayı görüntüle 8211

Kaba bir hesap yapalım 825+90+250= 1.165 ve (%18+%5 = 23) 1163*0.23=268
ToPlam = 1165+268= 1.433 TL
Ben bu paraya 60 TL'den 24 ay sınırsız (50GB kotalı) interneti çatır çatır kullanır ve buna rağmen , "niye bu kadar pahalı ulen" diye ara ara hislenir ve hüzünlerim :D

Birde 75TL Aylık Ücret varmış onu unutmuşuz, onuda ekleyince etti mi sana 1.508 TL

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
Yazılanları gördükçe TTNET sonsuza kadar bu milleti yolmaya devam edecek ve bunu da göstere göstere yapacak diye düşündüm. :) Bizden hiç bir cacık olmaz. Büyük ihtimal yakında Türk Telekom satılır ve artık müstehak olduğuna emin olduğum milletime en büyük kazığını attıktan sonra da tası tarağı toplayıp gider bu ülkeden. Şu anda hizmet konusunda kasıtlı bir şekilde dibe inmeye devam ediyor; şikayetlerin en yükseldiği anda satışı yapılacak ve sonra sil baştan her şey eskiye dönecek ve bu muhabbet böyle ömürlük devam eder.

Elbruz46

Rektör
bunları Şirketler şantiyelerinde kullanıyorlar. Telefon hattı gelmeyen, telefon çekmeyen hatta elektriğin gelmediği yerlerde işçilerine internet hizmeti sunmak için kullanılıyor. Adamlar şnatiyeyi 15 gün bir yere 2 ay bir yere 1 ay başka yere kuruyor her gittikleri yere internet mi bağlattıracaklar?

Bireysel kullanıcılar için pahalı ama şirketler ve bu şirketlerde çalışan onlarca kişi için iyi bir çözüm...

SefaGurbuz60

Üyecik
Kullanan var evet benim :) Sivas taraflarında adını vermek istemediğim bir firmada harita teknikeriyim ve şantiye içi ofis,ve kameralar için kullanıyoruz ama ben pek memnun değilim.Çok fazla verim alamıyoruz internetten.Birazda bulunduğum yerin arazi koşulları ağır (ruzgar,yağmur vs).bu sebeplerden dolayıda olabilir diyorum ama bilmiyorum.Daha 1.5 ay kullandık bakalım belki işler biraz daha yoğunlaşınca nasıl bir sonuç alacağız.

byjrsln

Üyecik
uydu haberleşme servisi kesintiye uğramaz. bu servis genellikle kesintisiz olduğu için şirketler ve kesinti durumunda sorun yaşamak istemeyen kurum ve kuruluşlar tarafından tercih edilir. ev kullanıcıları için fiyat tabikide pahalı gelecektir.

sdt2495

Üyecik
sadece zenginlere hitap eden internetmi olur, biraz indirim yapsalarda bizde kullansak

mert2616

Üyecik
biraz once gorustum fırma ıle baglatmayı dusunuyordum onlıne oyun oynuyorsanız uzak durun 800ms ping var zaten kendılerıde durustce oyun oynuyorsanız tavsıye etmıyoruz dıyorlar onuda ayrıca taktır ettım

iince

Üyecik
maden ocakları kullanıyor genelde uydu internet karasal internet olmadığı için

stat counter