Turkcell Kotasız Sınırsız İnternet

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Me.... Çi.... adlı arkadaş kampanyada damping yapmış 25tl ye düşürmüş.

Arkadaşlar var olan açıkları bu konuyu açan arkadaş gibileri yüzünden kapandığı için kolay kolay yeni açıklar piyasaya sürülmez.he yeni açıkmi yokmudur vardır elbet benim denemelerimde hız 1 saate filan düşüyor alt yapı iyileştirilmiş.hız kısıtı ile alakası olmayan operatörün kendi uygulamaları na giriş bile kısıta giriyor.yeni açık değil açıklar var ama denemek lazım.mesela ben şans eseri keşfettiğim açık vardı bu yurttdışı paketi değil çoook daha ucuzuydu 2 ay sonra kendiliğinden kapandı.benim açık hiç kimese yoktu piyasada değildi ben bile şansa farkettim yani 2 ay kullandım bu yurt dışı paketinim fişini çektiler benimkide o ay gitti.demekki alt yapı ile alakalı birşey hız kısıtlı paketleri iyi oturtmuşlar eskiden kota dolardı başka paket alırdın mobil veri kapanana kadar hız düşmezdi şimdi çat diye düşüyor.kendim fikir yürütüyorum bakalm aklmda birtane var onu deneyeceğim birdahaki ay olursa iyi olcak.bu açıkları bulanlar bulmulştur ama piyasaya sürmezler diğer açık 2 seneden fazla kullananlar varmış son 5 6 ayında sürdüler piyasaya

Eren47

Üyecik
Beyler beni iyi dinleyin ben Şanlıurfada oturuyorum vodafone sınırsız internet paketi buldum ve öyle fahiş bir fiyata değil 50 tl işlem ücreti istiyorum isteyenlere görüntülü ve sesli olarak kanıt gösterenilirim daha yeni yaptım kullanıyorum haberinizi olsun bugünlerde kullanıcı alımına kapanacak her şehirde oluyor isteyen varsa bana ulaşabilir şanlıurfa içi elden interneti yaparım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şuan için bir şey yok gibi.

Varsa yöntemi olan iletişime geçebilir, ücreti mukabilinde.
Ben yaparım

benim bilgim var.. o herif güvenilir yani harbiden yapıyor ama işte hocam işlem ücreti beni çok aşıyor öğrenci adamım ve eminim o adamın içerde birkaç adamı var bu kadar hızlı açık bulamaz kesinlikle adamı var
Ben yaparım

Devletin lisans verdiği bir operatörden yine lisans verdiği başka bir operatöre numara taşıma başvurusu yaptım. Taşıma sonrası vergi almıyorlarsa, numara taşınabilirliğini kaldısınlar ki "vergi konusunda duyarlı vatandaşlar" rahatsız olmasınlar. Ben kimseye benden vergi alma demedim.

Tamam hemen taşıma başvurusunu geri çekiyorum. Telefonumuda faturasıyla birlikte aldığım yere en kısa zamanda teslim edeceğim :) Ben nasıl bir hata yaptım çok özür dilerim
Ben yaparım sana senin bana iyliğin çok dokundu istersen yaparım

Devletin lisans verdiği bir operatörden yine lisans verdiği başka bir operatöre numara taşıma başvurusu yaptım. Taşıma sonrası vergi almıyorlarsa, numara taşınabilirliğini kaldısınlar ki "vergi konusunda duyarlı vatandaşlar" rahatsız olmasınlar. Ben kimseye benden vergi alma demedim.

Tamam hemen taşıma başvurusunu geri çekiyorum. Telefonumuda faturasıyla birlikte aldığım yere en kısa zamanda teslim edeceğim :) Ben nasıl bir hata yaptım çok özür dilerim
Ben yaparım s
vodafone da 1000 dk 1000 sms sınırsız internet yapan bi eleman var. bu yöntemle ilgili bilgisi olan var mı acaba?
ben yaparım

Ben yaparım s
Var mı böyle bi tarife bastıralım parayı. Aylık 100tlye kadar sinirsiz bi paket olsa alacağız. Sizcede bu kadar pahalı ve sınırı olması saçma değil mi
ben yapıyorum sınırsız internet

Son düzenleme:
Yasal kısmı tamamıyla yalan. Türkcell sistemindeki açıkları kullanarak yapıyorlar boşuna suç işlemeyin
.. Türkcell bu ilerde mahkemeye verir başınız beladan kurtulmaz benden söylemesi. Sdn de böyle işlerin pazarlığının yapıldığını bile duymaları yeter aslında dava açmak için...

Beyler beni iyi dinleyin ben Şanlıurfada oturuyorum vodafone sınırsız internet paketi buldum ve öyle fahiş bir fiyata değil 50 tl işlem ücreti istiyorum isteyenlere görüntülü ve sesli olarak kanıt gösterenilirim daha yeni yaptım kullanıyorum haberinizi olsun bugünlerde kullanıcı alımına kapanacak her şehirde oluyor isteyen varsa bana ulaşabilir şanlıurfa içi elden interneti yaparım

Ben yaparım

Ben yaparım

Ben yaparım sana senin bana iyliğin çok dokundu istersen yaparım

Ben yaparım s

ben yaparım

Ben yaparım s

ben yapıyorum sınırsız internet
Nasıl yapıyosun ücretlimi

jova

Üyecik
Ücreti mukabilinde yapabilecekler ulaşabilir. Güven konusunda problem yaşamayız sunar kanıtlarını alır parasını. Turkcell önceliklidir fakat her operatör olabilir.

oltaya mı geldik şimdi

Beyler şu sınırsız internet işini yapan varsa bi yardım etsin bakın kurdun kuşun eline düşecez.

Son düzenleme:
Şuan Turkcell'de buglu paket var mı bilmiyorum ama Yaani'nin API'lerini deneyebilirsiniz. Bakiyesiz Yaani'yi kullanıp arama yapıp, görselleri vs. ziyaret edebiliyorsunuz ve görseller Yaani'nin kendi sunucuları üzerinden proxy ediliyor. İstenilen linke proxy ettirilmesi sağlanırsa sınırsız indirme vs. yapılabilir. Zor iş ve domain bazında bilgiye sahip olmak gerekiyor bunun için.

Yenisini bulmuşlar yine bugda kalıyor.başka forumlarda yine piyasaya yayılıyor yöntemin nasıl olduğu değil yenisinin bulunup kullanıldığını söylüyorlar bi kaç kişi hemde.

Yenisini bulmuşlar yine bugda kalıyor.başka forumlarda yine piyasaya yayılıyor yöntemin nasıl olduğu değil yenisinin bulunup kullanıldığını söylüyorlar bi kaç kişi hemde.
keşke öğrenebilsek. bulunduğum ortamda çok iyi oluyordu şimdi baya sıkıntı çekiyorum.

stat counter