TM den mezuna kalıp MF ye geçmek

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hasansyk

Üyecik
TM öğrencisiyim. Bu sene çalışmadım. Mezuna kalmak istiyorum. Yönlendiren olmadığı için Fenden korkup TM seçtim ama yinede çalışmadım. İstemesemde mezunum yani. Aklımda Diş Hekimliği, Mimarlık gibi bölümler var. Temelim gerçekten yok. 0 yani. Günde 10 saat gerekirse dahada fazla çalışmya hazırım. Çok zor olucak ama razıyım. Yeterki Diş Hekimliği kazanıyım. Sizce Tm den Mfye 0 temelle dershaneye gitmeden Halk Eğitim Mezun Kurslarıyla ve Youtube dersleriyle mezuna kalıp geçsem yapabilir miyim ? Lütfen kendinizin yapıp yapamamıcanıza göre değilde sadece mümkün mü değilmi olarak düşünerek cevaplarsanızı sevinirim. Teşekkürler. :)

Hasansyk

Üyecik
Teşekkür ederim. :). İnternette arastirdim ve cogu forumlarda degisik degisik insanlar soru yazan kisiyi caydirmaya calisir gibi cevaplar veriyolar. Ve okudukca insanin ici karariyo gercekten.Dedigin gibi iyi bir yonlendirme ve azimli bir calismayla 1 sende olabilicek birsey.Neden olmasın ki ? Yorumun icin tekraradan teşekkür ederim. :)

vedat_1966

Asistan
Hayat azimli insanların başarıları ile dolu. Televizyonda dinlemiştim. Doktor hayat hikayesini anlatıyordu. Azmin neler yapacağının canlı bir örneği idi.

Başarılar kardeşim.

Usain

Profesör
Hayat senin hayatın. İyi bir çalışmayla neden olmasın.

stat counter