Telefonum önce şarj alıyor,sonra almıyor ve sonra tekrar alıyor ve sonra almıyor ve hep bu tekrarlanıyor??

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

murat gök

Üyecik
Herkese merhaba.Benim J2 2017 model bir telefonum var.Eskiden bir sıkıntısı yoktu fakat son 1 aydır bu sorunla cebelleşiyorum.Telefonum önce şarj alıyor,sonra almıyor ve sonra tekrar alıyor ve sonra almıyor ve hep bu tekrarlanıyor nedendir bilmiyorum.Ve üstelik bu her şarj aletinde oluyor.Hatta bazı şarj aletlerinde olmuyor bile.Varmdır bir çözümü??

[ROOKİE]

Doçent
1-) Telefonları çoğumuz cepte taşıdığımız için, şarj yerleri pamuk ve toz doluyor. Bu yüzden şarj aletleri tam oturmuyor ve temassızlık yapıyor. Bu da bir olup, bir olmamasına sebep oluyor.

2-) Şarjda kullandığımız için yuva büyüyor, ve en ufak oynamadan şarj kesiliyor.

3-) Pile bağlı bir sorun olabilir.

4-) Bazı telefonlar bazı şarj aletlerini ve kablosunu görmez, bu genelde İPhone'lar da olur ama orijinal şarj ile etmeyi deneyebilirsin.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar yine gelirse yazarım.

murat gök

Üyecik
1-) Telefonları çoğumuz cepte taşıdığımız için, şarj yerleri pamuk ve toz doluyor. Bu yüzden şarj aletleri tam oturmuyor ve temassızlık yapıyor. Bu da bir olup, bir olmamasına sebep oluyor.

2-) Şarjda kullandığımız için yuva büyüyor, ve en ufak oynamadan şarj kesiliyor.

3-) Pile bağlı bir sorun olabilir.

4-) Bazı telefonlar bazı şarj aletlerini ve kablosunu görmez, bu genelde İPhone'lar da olur ama orijinal şarj ile etmeyi deneyebilirsin.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar yine gelirse yazarım.
Fakat ben bu telefonu önceden verdim telefoncuya,"abi sokette veya bataryada sorun var" dedim ve durumy anlattım.Sonra aldım telefonu tekrar sorun yoktu fakat bir zaman sonra tekrar aynı sorun olmaya başladı.

stat counter