Teknosa'dan Honor 7X alacağım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

farukdogan

Asistan
Selam arkadaşlar, honor 7x ve 9 lite teknosa mağazalarına gelmiş. Ben bunu almak istesem pişman olurmuyum? Ayrıca teknosa ile daha önce alışveriş yapanlar varsa anlatabilirmi tecrübelerini? Nasıl işliyorlar?

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Selam arkadaşlar, honor 7x ve 9 lite teknosa mağazalarına gelmiş. Ben bunu almak istesem pişman olurmuyum? Ayrıca teknosa ile daha önce alışveriş yapanlar varsa anlatabilirmi tecrübelerini? Nasıl işliyorlar?
Kullanım amacınız ne olucak?

kaanm55

Dekan
İnternet fiyatıyla (teknosa sitesine göre) mağaza fiyatı aynı görünüyor. Ne yönden kar ederim ?
Yürüme payı var. Mağazaya girme, telefonu taşıma, eve dönme :) Bunlardan kar edersin. Ama interntetten sipariş ederken yalnızca cüzdanını bulmakta vakit kaybedersin, o var.

farukdogan

Asistan
Yürüme payı var. Mağazaya girme, telefonu taşıma, eve dönme :) Bunlardan kar edersin. Ama interntetten sipariş ederken yalnızca cüzdanını bulmakta vakit kaybedersin, o var.
Hehehehe :D haklısın valla orası doğru. Yalnız benim ithalatçı garantiye karşı önyargım var açıkçası. Zamanında başıma gelmeyen kalmadı.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Belki Honor 7x oynamak için uygun , çünkü ekran biraz büyük gözüküyor veya Honor 7x pil kapatesi honor 9 liteden daha büyük
Fiyatlar ilgili bilgiler bundan öğrenebilirsiniz .
Kirin 659'un performansını gayet net bir şekilde biliyorum ne kadar bir sürede iflas edebildiğini :)

stat counter