Technopat

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

_Zaur_

Profesör
Technopat faşist diktatör bir site, Recep baltaş ve arkadaşları, kendi gibi düşünmeyenleri susturuyor, üyeler neden göstermeksizin(Technopat kurallarında var bu)banlanıyor, dini değerlere(dindarlara, yobaz vb söylemler)hakaret ediliyor, ban yiyeceğim diye konu açamıyorum, mesaj yazamıyorum, konular kilitleniyor, bilgisizce, gerçeklerden uzak(Örnek; müslümanlar kadınları insan yerine koymaz, vb)yorumlar yapılıyor, yöneticiler, moderatörler herkese profesörlük bilim adamlığı taslıyorlar, kısaca ateist, faşist, diktatör, gerici(herkese gerici diye lakaplar takıyorlar ama)kafa yapısına sahipler, aylardır üyeyim, mesela yazım kurallarına(TDK'ya uygun bazı kurallar yazımı düzeltti)bir şey demiyorum, ama hak, hukuk, hürriyet tanımazlıkları, ihlalleri çok fazla, kendilerine dokunulsa, hakları, hukukları ihlal edilse, kıyamet kopartırlar, mesela geçen gün bir konu açıldı, TRT'den omuz sansürü diye, çıplak bir sahneyi(mozaiklemişler ama, her şey meydanda)mozaiklemişler, hem'de çocukların uyanık olduğu(sabah 9'da)bir saatte, bu sansüre gericilik diyorlar, buradan islama hakaret ediyorlar, ve konuyu(Recep baltaş'ın yazımından sonra)kilitlediler, doğrulara bile karşı çıkıyorlar, dindarlara her türlü lekeyi sürüyorlar, kendilerine bakmıyorlar, zor bir forum.
(TDK'ya uygun bazı kurallar yazımı düzeltti) :D

Bu kadar virgül koyarsan bende banlarım seni hehuhhehehehuehhehehe :D Arkadaş Bu kadar virgül konulur mu hiç? , , , , , , ,

Ebuhasan

Üyecik
Bilmiyorum fazla, banlamaları haksız değil, yazımı düzeltene kadar böyle, önemli olan hürriyet, hak hukuk meselesi, ve haksız keyfi ban.

Windows 8.1

Doçent
En kötüsü de her soruya "Windows 10 kur düzelir." şeklinde cevap vermeleri. Arkadaş o zaman AMD Neo X2 işlemcili vistalı pc bile kasıyorsa windows eski olduğu içindir windows 10 kurayım netbook 2080 Ti + i7-9700K performansı verir demi?

stat counter