Technopat.net'teki gereksiz bandan dolayı nefret ediyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Oraya kızıp gelip buraya ağlıyor herkes. Demek ki orada olmak isteniyor banlanınca aman SDN canım SDN.

BJKolik

Profesör
Söz konusu sitenin ceza ve kurallarını okudum bence de gayet mantıklı olması gerektiği gibi geldi bana.

TechnoYoung

Profesör
Söz konusu sitenin ceza ve kurallarını okudum bence de gayet mantıklı olması gerektiği gibi geldi bana.
Mantıklı olmadığını kullanırsan anlarsın okursan değil . Türkçeme öylesine dikkat ediyorum ki şuan sınavlarda deneme filan yazınca bile o kadar dikkat etmiyorum , ama yine de ban . Yanlış bulmak için can atıyorlar .

alpacino_34

Profesör
ben Sdn nin ortamı iyi sessiz sakin diye geldim fazla forumlarda takılmam arada buraya girerim teknolojiylede pek aram yoktur genelde otomotiv bölümünde takılırım arada bilgisayar bölümlerine göz atarım buranın ortamı gerçekten çok iyi :)

-Yazım hatası olan bir postu alıntılamak

BÖYLE BANLANMA SEBEBİ Mİ OLUR LAN? ALLAH SİZİN ELİNİZE DÜŞÜRMESİN.

kaanm55

Dekan
Ben hiç technopata üye olmadım SDNyi devlet ders kitaplarından öğrendim. Şimdi nereden diyeceksiniz alıntı yapılan internet sitelerinde shiftldete.net yazıyordu, ben de dedim iyi bir site herhalde :)

BestLegend

Doçent
Oraya kızıp gelip buraya ağlıyor herkes. Demek ki orada olmak isteniyor banlanınca aman SDN canım SDN.
Saçma saçma kurallar koyup, küçücük minnacık bir yazım hatasında banlayan bir yerden buraya gelen kişiler tabii ki canım SDN der..
--- Gönderi Güncellendi ---
Cezalar ağır...
--- Gönderi Güncellendi ---
Yanlış bulmak için can atıyorlar .
Ben hiçbir forumu kötülemiyorum. Fakat haklısın. Hani küçücük bir yazım hatasında direk ban atmak nedir ? Sırf "ram" kelimesini küçük yazdım diye yetkiyi kıstıladılar hemde 2 gün. Burada birkaç kelime yanlış yazıyorsun (5 tane falan) en fazla 1 gün ceza veriyorlar orada küçük, kimsenin dikkat bile edemeyeceği bir hatadan... İşsizlik, başka birşey değil..

kaanm55

Dekan
Moderatörletini bilmiyorum ama adamlar kurallar konusunda haklılar

32. Madde 2'ince paragrafı tuhafıma gitti ve
35 . Maddeye kısmen hak veriyorum ama üye olurken kişi kendi isteğiyle üye oluyorsa yine kendi isteğiyle üyeliğini silebilmeli.

Kuralları belirlemişler adamlar üye olmüduysanız okuyup dikkat etmeniz gerek.

Hiçbir sıkıntısı yok maddenin ve tüm kuralları okudum saçma diyebiliceğimiz birşey yok olsa bile bu adamların kriteri.

Kısaltmaların büyük harflerle yazımı kuralı da gayet normal.
Kuralda hiçbir sıkıntı yok arkadaşım adamlar başkalarına faydalı olmak adına yahut doğal olarak siteletinin google aramalarında ilk sıralarda olması adına böyle bir madde koymuş bunu yadırgayamayız.

Gereksiz yere ban atılmaz. Mutlaka kurallara aykırı bir hal veya harekette bulunmuşsunuzdur.

Kurallar gayet mantıklı ve aklı başında kişilerce oluşturulmuş fakat kurallar çerçevesinde hareket edilmeyip keyfi ban atılıyorsa kurallarda değil yetkililerde sorun vardır.

Genel Not : Kuralları başından sonuna kadar okudum ve 36. Madde ile forum kurallarını ğyelikle kabul etmiş olmanızdan ötürü veryansın etmenizi doğru bulmuyorum. Keyfi yetki kullanımı ve ergen veya çok daha aşağı düzeyde forum ahalisi olayını bilemem fakat gördüğüm kadarıyla %85 oranında ergen ve ergen dönemin altında olan çocuk gurupları bulunmakta.
Yine de bu kadar abartılmaz. İlk başta çıksın diye üye kaybediyorlar böyke saçmalık mı olur.

Snickers

Profesör
Aksine üye çekiyorlar böylece ve ne kadar uzatsak uzatalım kural kuraldır üye olduysanız uymak zorundasınız.
Hiç bir zaman oraya üye olmadım olmama da ilk forumum burası diye bilirim.XDA burda da ufak tefek konulara bakıyorum. hariç

BestLegend

Doçent
Kuralda hiçbir sıkıntı yok arkadaşım adamlar başkalarına faydalı olmak adına yahut doğal olarak siteletinin google aramalarında ilk sıralarda olması adına böyle bir madde koymuş bunu yadırgayamayız.
Kardeşim demek istediğim, cezalar ağır. Sırf ram kelimesini küçük yazdım diye 2 gün ban verdiler. İş mi şimdi bu ?

_X_

Tüm Hakları Yalnızlığıma Aittir!
Kardeşim demek istediğim, cezalar ağır. Sırf ram kelimesini küçük yazdım diye 2 gün ban verdiler. İş mi şimdi bu ?
Cezaların ağırlığı veya hafifliğini tartışılabilir fakat açtığınız konu veya açılmış konuya mesaj yazarken kurallar nezdinde yazıp yazmadığınızı kontrol edip paylaşımda bulunursunuz.

Bir platformun daimi ve aktif üyesi olmak adına orada bulunuyorsanız zaten belirlenmiş olan kuralları iyi bir şekilde anlayarak benimseyerek paylaşımlarda bulunursunuz.

MrtAltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
-Yazım hatası olan bir postu alıntılamak

BÖYLE BANLANMA SEBEBİ Mİ OLUR LAN? ALLAH SİZİN ELİNİZE DÜŞÜRMESİN.
mesela
Forum Kuralları
  • Mesaj içeriğinin tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Mesajlarda gereğinden fazla ifade koyulmamalıdır.
  • Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılabilir.
Bence banlamalıyım seni :)

mesela
Forum Kuralları
  • Mesaj içeriğinin tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Mesajlarda gereğinden fazla ifade koyulmamalıdır.

• Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılabilir.
Bence banlamalıyım seni :)
Ya şimdi hocam hepsi büyük harfle yazılmamış ki? Yarısı yazılmış yarısı yazılmamış. Bir kıyak geçsen. :D

Moderatörletini bilmiyorum ama adamlar kurallar konusunda haklılar

32. Madde 2'ince paragrafı tuhafıma gitti ve
35 . Maddeye kısmen hak veriyorum ama üye olurken kişi kendi isteğiyle üye oluyorsa yine kendi isteğiyle üyeliğini silebilmeli.

Kuralları belirlemişler adamlar üye olmüduysanız okuyup dikkat etmeniz gerek.

Hiçbir sıkıntısı yok maddenin ve tüm kuralları okudum saçma diyebiliceğimiz birşey yok olsa bile bu adamların kriteri.

Gereksiz yere ban atılmaz. Mutlaka kurallara aykırı bir hal veya harekette bulunmuşsunuzdur.

Kurallar gayet mantıklı ve aklı başında kişilerce oluşturulmuş fakat kurallar çerçevesinde hareket edilmeyip keyfi ban atılıyorsa kurallarda değil yetkililerde sorun vardır.

Genel Not : Kuralları başından sonuna kadar okudum ve 36. Madde ile forum kurallarını ğyelikle kabul etmiş olmanızdan ötürü veryansın etmenizi doğru bulmuyorum. Keyfi yetki kullanımı ve ergen veya çok daha aşağı düzeyde forum ahalisi olayını bilemem fakat gördüğüm kadarıyla %85 oranında ergen ve ergen dönemin altında olan çocuk gurupları bulunmakta.
Şimdi Recep Baltaşcı kardeşim, sana bak ne diyeceğim. Ben Techopatta moderatörlük yaptım ve yönetici kadrosunun hepsi üyelerine beş yaşında veletler gözüyle bakıyor, artı bilerek forumda müdavim tutmadıklarını da biliyorum. Yani mesela bir sorunun olsa, bu forumdan yardım almak istesen ciddiye bile alınmayacaksın, çoluk çocuk gözüyle değerlendirileceksin. Eee zaten aklı başında adamın yöneticilerin Sapphire gibi sağlam bir markayı sırf kendilerine malzeme göndermiyorlar diye yerdiği ve önüne gelene sudan sebeplerle ban verildiği bu forumda takılmaz, çoluk çocuk yuvasıdır.

Zaten burada eleştirdiğimiz şey de kuralların bu denli saçma olması, kuralların da yöneticilerin arzusuna göre suistimal edilmesi. Savunulacak yönü yok.

_X_

Tüm Hakları Yalnızlığıma Aittir!
Ya şimdi hocam hepsi büyük harfle yazılmamış ki? Yarısı yazılmış yarısı yazılmamış. Bir kıyak geçsen. :D

Şimdi Recep Baltaşcı kardeşim, sana bak ne diyeceğim. Ben Techopatta moderatörlük yaptım ve yönetici kadrosunun hepsi üyelerine beş yaşında veletler gözüyle bakıyor, artı bilerek forumda müdavim tutmadıklarını da biliyorum. Yani mesela bir sorunun olsa, bu forumdan yardım almak istesen ciddiye bile alınmayacaksın, çoluk çocuk gözüyle değerlendirileceksin. Eee zaten aklı başında adamın yöneticilerin Sapphire gibi sağlam bir markayı sırf kendilerine malzeme göndermiyorlar diye yerdiği ve önüne gelene sudan sebeplerle ban verildiği bu forumda takılmaz, çoluk çocuk yuvasıdır.

Zaten burada eleştirdiğimiz şey de kuralların bu denli saçma olması, kuralların da yöneticilerin arzusuna göre suistimal edilmesi. Savunulacak yönü yok.
1 Oraya üye değilim
2 Recep baltaşcı hiç değilim
3 Ne Recep baltaşı nede herhangi bir moderatörü savunduğum bir söylemimde yok
4 Kurallar kendilerine göre gayet yerinde olduğunu burda kural eleştirenlere gerekeni uygun dille anlattım
5 Kurallarda sorun olmadığını fakat kuralları uygulayanlarda problem olup olmama durumuna getirdiğim yorumda belli
6 Üye olan herkesin orda veya başka bir platformda olduğu gibi kuralları kabul ettiği olayınıda özet geçtim
7 Açılan konulara bakarak üyeler hakkındaki yorumum zaten belli (ergen, zeka düzeyi ve espri düzeyi düşük)

Bu sebeplerden ötürü birşey ithaf ederken lütfen sözlerinize dikkat edin.

stat counter