Suriyeliler bayram tatiline gidebiliyorsa neden hala Türkiye'deler?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Görkem bey boşuna ellerinizi yormayın.Ben mesajlı rapor ettim sonuç ? Sorun yok denip rapor ettiğim mesaj silindi :)
Her denetime ve rapora aynı kişi bakmıyor. Farklılıklarda bundan kaynaklanıyor. Her moderatörün yetkili olduğu ve karar vereceği alanda farklıdır. Demek istediğim takdir edersiniz ki illaki hatalarımız olacaktır çünkü bizde insanız ve siyaset gerçekten karışık bir konu ama bunu sürekli bu tarzda belirtmek bizi daha fazla yoruyor çünkü iki tarafta kendine göre haklı ve iki tarafta bizi bununla suçluyor. Umarım anlatabilmişimdir :)

Her denetime ve rapora aynı kişi bakmıyor. Farklılıklarda bundan kaynaklanıyor. Her moderatörün yetkili olduğu ve karar vereceği alanda farklıdır. Demek istediğim takdir edersiniz ki illaki hatalarımız olacaktır çünkü bizde insanız ve siyaset gerçekten karışık bir konu ama bunu sürekli bu tarzda belirtmek bizi daha fazla yoruyor çünkü iki tarafta kendine göre haklı ve iki tarafta bizi bununla suçluyor. Umarım anlatabilmişimdir :)
Bakın insan hali olabilir ama mesajı silen rapor ettiğim kişi olunca farklı düşünüyor insan.Ben hala süper modunuzun tarafsız olduğunu düşünmüyorum.

stat counter