Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

epsilon06

Doçent
3 gatsu no lion 2. Sezonunu izliyorum devam eden serilerde beklemek çok zormuş...Tavsiye ederim büyü sihir aksiyondan bıktıysanız çok sakin bir anime ayrıca natsumenin special bölümlerini izledim yeni sezon gelse keşke:( Boku no hero academiaye baktım ama çok işlenen bilindik bir konu olması karakterin hunter hunterdaki gon'a benzemesi pek çekmedi beni gene boşluktayım

MrtAltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
inital D nin başka serisi de varmış izlemeye devam başka seri derken eski seri yendiden yapılıp sinema şekline dönmüş sanırım

epsilon06

Doçent
Kuroko no basket izliyorum izledikçe basket oynayamadığım için üzülüyorum tavsiye ederim

epsilon06

Doçent

Donten ni Warau

12 bölümlük çok sürükleyici ters köşe yapan güzel bir anime

epsilon06

Doçent
Anime başlığı açılmış sonunda sevindim:) Violet evergarden izledim güzel bir hikayesi var bol bol ağlatıyor:) Ayrıca bundan önce Death parade izlemiştim ilginç bir konusu var hayatınızın değerini bilmeniz gerektiğini anlıyorsunuz tavsiye ederim.

MrtAltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Anime başlığı açılmış sonunda sevindim:) Violet evergarden izledim güzel bir hikayesi var bol bol ağlatıyor:) Ayrıca bundan önce Death parade izlemiştim ilginç bir konusu var hayatınızın değerini bilmeniz gerektiğini anlıyorsunuz tavsiye ederim.
Evet bölümünü açtık sırada içeriğini doldurmak kalıyor

Sansar667

Profesör
Violet 'in açık ara en iyi olduğu bir dönemin ardından yeni sezonda bol bol romantizm animesi izleyeceğiz. İnsan mutlu olmuyor değil.

epsilon06

Doçent
Gene ben geldim tükettim gene elimdekileri tavsiyelere açığım

stat counter