Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

epsilon06

Doçent
baccano izlemediysen iyidir . barakamon , usagi drop , one outs , Samurai Champloo , orange , relife hem yazması kolay hemde izlenebilecek animeler ;)

Ben şu anda
''Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru ''
tekrar izliyorum. Hikigaya hachiman adamım ya :cool:
Teşekkürler barakamon usagi drop orange ve relife ı izledim güzeldi hepside diğerlerine de bakayım:) bende izlemediyseniz gin no saji bakuman ve natsume yuujinchouyu öneririm izlemişsinizdir muhtemelen ama :)

Sansar667

Profesör
Teşekkürler barakamon usagi drop orange ve relife ı izledim güzeldi hepside diğerlerine de bakayım:) bende izlemediyseniz gin no saji bakuman ve natsume yuujinchouyu öneririm izlemişsinizdir muhtemelen ama :)
içlerinden en bilineni natsume olsa da ben bir tek onu izlemedim. Öneren çok kişi var ya aslında başlamak da istiyorum ama işin içine ruhlar falan girince bana pek sarmıyor , sanırım senin hatrına başlayacağım :D

epsilon06

Doçent
içlerinden en bilineni natsume olsa da ben bir tek onu izlemedim. Öneren çok kişi var ya aslında başlamak da istiyorum ama işin içine ruhlar falan girince bana pek sarmıyor , sanırım senin hatrına başlayacağım :D
Mushishiyi izlediyseniz onun gibi hikayesi olduğu için bence daha güzel öyle abartı şeyler yok merak ettiriyor izlettiriyor bende öyle çok bilinen şeylere mesafeliyimdir örneğin death note gibi ama natsume şu zamana kadar en dinlendirici en güzel animeydi dostluk vs üzerine kurulu şeyleri daha çok sevdiğimden sanrım birkaç bölüm izleyip karar verin derim:)

rmosturkey

Üyecik
Black Clover devam ediyorum Jang Geums Dream bitirdim Pokemona tekrar başlamayı düşünüyorum

rmosturkey

Üyecik
B
Sonbahar 2017 sezonundaki animelere göz gezdirme şansı buldum beğendiklerimi ve beğenmediklerimi buraya yazayım , belki bir yol gösterici olur , sonuçta zaman değerli ve sürüsüyle anime var.

Kaçmanız gereken seriler : evil or live , black cover ve ousama game

İzlenebilir animeler : Shoujo Shuumatsu Ryokou (girls last tour) , mahoutsukai no yome , ınuyashiki, juuni taisen , net -juu no susume , blend s , just because ; bunların dışında devamı gelen seriler var kekkai sensen ve yemek savaşları gibi.
Black Clover olacak doğrusu, gerçekten güzel bir anime
Annesi babası olmayan 2 küçük erkek bebek kardeşleri bir adam buluyor birinin adı Asta diğeri Yuno. Küçük bir köyde yaşıyorlar. Büyü olayı var, Bazı insanlar büyü özellikleriyle doğuyor Yuno büyü özelliklerine sahip ama Astada büyü özellikleri yok. 15 yaşına geldiklerinde 15 yaşında olan herkes bir binaya gidiyor ve Bazı kişilere büyü kitabı geliyor bazı kişilere gelmiyor. Son kitap Yuno ya geldi ve 4 yoncalıydı. 4 yoncalı büyü kitapları çok büyük ve etkili büyüler içeriyor. Yunonun bi düşmanı o yalnızken onun kitabını alabilmek için ona savaş açıyor o düşman tam yunoyu öldürürken kardeşi Asta geliyor. (Astanın büyü gücü ve kitabı olmadığı için kas yapmaya başlıyor) Asta düşmana karşı savaş açmaya çalışırken düşmanı tek bir hareketiyle Astayı yenebiliyor. Asta çok sinirleniyor ve yüzünde birden iblis beliriyor ve öfkesi ona büyü....

epsilon06

Doçent
B

Black Clover olacak doğrusu, gerçekten güzel bir anime
Annesi babası olmayan 2 küçük erkek bebek kardeşleri bir adam buluyor birinin adı Asta diğeri Yuno. Küçük bir köyde yaşıyorlar. Büyü olayı var, Bazı insanlar büyü özellikleriyle doğuyor Yuno büyü özelliklerine sahip ama Astada büyü özellikleri yok. 15 yaşına geldiklerinde 15 yaşında olan herkes bir binaya gidiyor ve Bazı kişilere büyü kitabı geliyor bazı kişilere gelmiyor. Son kitap Yuno ya geldi ve 4 yoncalıydı. 4 yoncalı büyü kitapları çok büyük ve etkili büyüler içeriyor. Yunonun bi düşmanı o yalnızken onun kitabını alabilmek için ona savaş açıyor o düşman tam yunoyu öldürürken kardeşi Asta geliyor. (Astanın büyü gücü ve kitabı olmadığı için kas yapmaya başlıyor) Asta düşmana karşı savaş açmaya çalışırken düşmanı tek bir hareketiyle Astayı yenebiliyor. Asta çok sinirleniyor ve yüzünde birden iblis beliriyor ve öfkesi ona büyü....
Güzele benziyor az izlenmesi dillere düşmemiş olmasıda insanı izlemeye teşvik ediyor samurai champlooya başladım ondan sonra bunu izlemek isterim teşekkürler

epsilon06

Doçent
Fullmetal alchemist brotherhood u bitirdim hem bu kadar ertelediğim için kızıyorum hem bittiğine üzülüyorum ne denir ki başyapıt izlerken bunları nasıl düşündü acaba manga yazarı merak ettim doğrusu

qweraz

Üyecik
Çok abartıldığı için Neon Genesis Evangelion serisine başladım, daha önce de başlayıp 3. bölümde bırakmıştım üşengeçliğim yüzünden. Şu an 2. bölümdeyim, izleyip göreceğiz.

MrtAltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku izleyen oldumu bilmiyorum ama konu olarak SAO ve Owerlord vari birşey

Sansar667

Profesör
Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku izleyen oldumu bilmiyorum ama konu olarak SAO ve Overlord vari birşey
Yeni dönemde takip ettiğim animelerden biri , bu reel dünyadan oyun dünyasına geçiş yapan insanlar olayı her zaman güzel oluyor ve izlemesi zevkli oluyor. Hele ki geçmişinizde mmorpg oynamışsanız tadından yenmiyor.

Bu tarz animelerin meraklısına Accel world , log horizon , no game no life 'da tavsiye ederim.

rmosturkey

Üyecik
1- Jang Geum's Dream
2- Kobayashi-San Chi no Maid Dragon (biraz değişik dvjbdffsdf)
3- Black Clover

Takip ettiğim yabancı dizi
Doctor Who (11. sezon çıkıcak dünyanın en uzun bilim kurgu dizisi ödülü ve birçok daha ödül aldı)

epsilon06

Doçent
images (9).jpeg

Made in Abyss gerçekten gizemli merak ettiren sürükleyici bir anime çocuksu görünümüne aldanmayın derim 13 bölüm olması üzücü ancak 2. Sezon duyurulmuş merakla bekliyorum.
MV5BZGY2MGI2MWItZGNhOS00ZmNkLWIwNzAtNGQ1NTkxYjU4OWIzXkEyXkFqcGdeQXVyMjQ4NTcyODA@._V1_ (1).jpg

Mahoutsukai no Yome hala devam eden bir seri büyüleyici bir havası var biraz fantastik ancak güzel bir anime

Sansar667

Profesör
Şu an öyle özenle izlediğim bir anime yok , bu dönemde violet evergarden ve muziplik yapmakta yetenekli takagi- san en beğenerek izlediğim seriler.

Onun dışında buraya girmeden önce aklıma nedensizce hyouka'nın 2.ci endingi geldi , dedektiflik tarzı şeyleri sevenler için Hyouka benim favorilerimden biri.

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Geçen Heavy Object'i bitirdim, böyle death note tipi beyin yakan animelerin yanına aksiyon eklenmiş hali diyebilirim :)

stat counter