Star artık sadece Doğuş Yayın Grubu paketinde!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

AliA

Guru
Onursal Üye

Geçtiğimiz aylarda Doğuş Yayın Grubu’na devredilen Star, artık Türksat 3A Doğu uydusunda NTV, CNBC-e ve NTV Spor’un da yer aldığı yeni frekansından izlenebilecek. Değişiklik sadece, Star’ı uydu üzerinden seyreden izleyicileri etkileyecek. Star’ın yeni frekans bilgileri şöyle;

Uydu adı :TURKSAT 3A
Frekans : 11054 MHz
Polarizasyon : YATAY (H)
Symbol Rate : 30.000 Ksym/s
FEC : 5/6

Star yayınlarını 10 Aralık 2011’den bu tarafa uyduda önceki frekansı ile paralel yayın olarak devam ettiriyordu. 16 Ocak sabahı saat 03:00’da paralel yayın kesilecek ve artık sadece Doğuş Yayın Grubu paketinde izlenebilecek. Televizyon yayınlarını kendi uydu alıcılarıyla izleyen ve yeni frekansa ayarlamamış izleyicilerinin ayarlarını kontrol etmeleri gerekecek...

Karasal yayında, Digiturk, D-Smart, Kablo TV ve Teledünya yayınlarında her hangi bir değişiklik olmayacak.

Ayrıca Eurostar’ın frekansında da her hangi bir değişiklik yapılmadı.

ntvmsnbc

deatmania

Rektör
Şahsen yeni Star'ı hiç beğenmedim.Yabancı bir kanal gibi geliyor bana.

acabuco4

Profesör
Başarılı buldum ben . Hayırlısı olsun bakalım .

Nemre

Profesör
NTV ve Cnbc-e 'de Uzun Uzun Reklamı Yapılıyor Starın, Gına Kere Gına Geldi Artık. Sildim Attım.

Redbull64

Asistan
Evet Arkadaşlar yanlış duymadınız bu logosu yenılenen star tv bir anda dshoppinge donusmuş annemle az önce fark ettık bunu nasıl duzeltecez şimdiden teşekkürler

AliA

Guru
Onursal Üye
Konuları birleştirdim. Durum ilk mesajda anlatılmıştır. :)

vladislav

Profesör
neresi iyi ya sildim attım. Çekmiyodu bulduğu kanalda çekmiyor. Ah star ahhh zaten bişey yoktu sende artık olduğunda uğraşırım. :)

bold_death

Asistan
ya arkadaşlar ben yeni frekansı uydu alıcısına manuel olarak girdiğim zaman mevcut kanallar kanal listesinde mevcut diyor fakat star tv yok bu sorunu nasıl çözebilirim bilginiz varmı?

stat counter