Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 0)

benutzername

Üyecik
Merhaba,

Asus Zenfone 5 ve 5Z modelleri için kılıf seçenekleri ne zaman satışa çıkacak?

Teşekkürler.

halil1961

Üyecik
İyi günler hocam note 9 siparişleri ön sipariş mi ne zaman teslim ediliyor bilgi verir misiniz acaba teşekkürler.

SpigenTürkiye

Temsilci
Merhaba,

Kılıflarımız darbe ve düşmelere karşı koruma sağlamaktadır. Cihaz ekranınız için yüz üstü düşmelere karşı Cam Ekran kullanmanızı tavsiye ederiz.

Neo Flex ürünümüz, çiziklere ve lekelenmelere karşı koruma sağlamaktadır.
Nano Liquid ürünümüz ise uygulandıktan sonra 6 aya kadar, çiziklere ve ekran hassasiyetini güçlendirmede ekstra koruma sağlamaktadır.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

polyzona

Üyecik
Merhaba hala Note 9 kılıf siparişlerini bekliyoruz. Haftaya demiştiniz ve perşembe gününe geldik. Bilgi alabilir miyiz akibeti hakkında? Teşekkürler.

SMH525

Üyecik
iPhone 7 Plus için Spigen Rugged Armor Extra kılıfı aldım gerek tasarımı olsun gerek sağlamlığı olsun beni gayet memnun etti bundan sonra tercihim Spigen olacak.

sdelta

Profesör
Spigen Essential F720S 20100 mAh 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı Siyah + Taşıma Çantası - Spigen

1. Bu powerbank neden spigen.com, amazon.com veya farklı bir yerde yer almıyor. Orijinal Spigen ürünü değil midir?
2. Hepsiburada.com üzerinden bu powerbank'i satın aldım ve port sorunu var, bir port çalışmıyor. Ürünü bugün geri göndereceğim. Kullananların neredeyse tamamında böyle bir kronik sorun ortaya çıkmışken neden halen satılmaya devam ediliyor? Bu konuyla ilgili müşterilerinize nasıl bir çözüm üretiyorsunuz?

Spigen kılıflardan ve markasından gayet memnun olan ben maalesef powerbank de aynı memnuniyeti yaşayamadım. Üstelik Shiftdelete'in çekmiş olduğu video'ya güvenerek almıştım.

Teşekkürler.

Krstztrk

Üyecik
Size katılıyorum powerbank'i ön siparişteyken almıştım gelen ürünün bir portu şarj etmiyordu değişim yapıldı ancak şuan ki ürünün hızlı şarj portu hızlı şarj etmiyor spigen gibi bir markaya yakışmayan bir ürün olmuş.

Transistor

Profesör
Yasaklı
s8 Full Cover Glass piyasadan tamamen kalktı. Hiçbir yerde yok. Yenilerini getirtebilir misiniz? Talebin fazla olduğuna eminim çünkü tek adam akıllı ekran koruyucu idi S8 için.

SpigenTürkiye

Temsilci
Spigen Essential F720S 20100 mAh 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı Siyah + Taşıma Çantası - Spigen

1. Bu powerbank neden spigen.com, amazon.com veya farklı bir yerde yer almıyor. Orijinal Spigen ürünü değil midir?
2. Hepsiburada.com üzerinden bu powerbank'i satın aldım ve port sorunu var, bir port çalışmıyor. Ürünü bugün geri göndereceğim. Kullananların neredeyse tamamında böyle bir kronik sorun ortaya çıkmışken neden halen satılmaya devam ediliyor? Bu konuyla ilgili müşterilerinize nasıl bir çözüm üretiyorsunuz?

Spigen kılıflardan ve markasından gayet memnun olan ben maalesef powerbank de aynı memnuniyeti yaşayamadım. Üstelik Shiftdelete'in çekmiş olduğu video'ya güvenerek almıştım.

Teşekkürler.
Merhaba,

Öncelikle ürün Spigen'in orjinal ürünüdür. Aşağıdaki kanallardan amazon gibi sitelerde satış yaptığını görebilirsiniz;

Yaşadığınız sorun ile ilgili tarafımıza ürünü incelenmesi için gönderebilirseniz, çözümünde yardımcı olmak isteriz.

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz

SpigenTürkiye

Temsilci
Size katılıyorum powerbank'i ön siparişteyken almıştım gelen ürünün bir portu şarj etmiyordu değişim yapıldı ancak şuan ki ürünün hızlı şarj portu hızlı şarj etmiyor spigen gibi bir markaya yakışmayan bir ürün olmuş.
Merhaba,

Ürünü tarafımıza incelenmesi için gönderebilir misiniz? Yaşadığınız sorunun çözümünde size yardımcı olmak isteriz.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
s8 Full Cover Glass piyasadan tamamen kalktı. Hiçbir yerde yok. Yenilerini getirtebilir misiniz? Talebin fazla olduğuna eminim çünkü tek adam akıllı ekran koruyucu idi S8 için.
Merhaba,

Talebinizi ilgili departmanımıza iletiyoruz, en yakın zamanda ürünü stoklarımız da görebilirsiniz.

İyi günler dileriz.

stat counter