Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Furkan0223

Asistan
Okusaydın der herkes ama bizi anlamıyorlar bende senin gibiyim lise son üniversite okusam bile iş bulamam ülkenin şuan ki durumu belli ama işte kime anlatıyorsun 😑
Aklım var ama şuanki durum ile onu çalıştırmaya bile para lazım 3 yerde çalıştım ama bana para vermediler Okusan bitirsen boş gezecen özel şirkette iş var ama para yok devlete girmen zaten imkansız peki ben ne yapacam intihar da çözüm değil kim fikir verecek bana hı...

FlexsNutella

Doçent
Afrika'nın balta girmemiş ormanlarında...
Namusla şerefle para kazanılmıyor artık dünyada ya kötü işlere başvuracaksın yada sürünüp gideceksin he bu arada zengin iş adamları sadece işlerinden kazanmıyor paralarını silah ticareti, uyuşturucu ticareti, insan ticareti VB işlerden para kazanıyorlar yoksa herkes aynı

Son düzenleyen moderatör:

kmurat

Profesör
İş ve İşçi bulma kurumunun (illere göre farklı olabilir) meslek edindirme kursları var. Masrafları genelde Devlet karşılıyor. Bir mesleğiniz olur. 40 yaşından sonra katılanlar bile var.

Furkan0223

Asistan
İş ve İşçi bulma kurumunun (illere göre farklı olabilir) meslek edindirme kursları var. Masrafları genelde Devlet karşılıyor. Bir mesleğiniz olur. 40 yaşından sonra katılanlar bile var.
Araştıracağım ama hayalimdeki mesleği yani sevdiğim mesleği yapmak istiyorum

FlexsNutella

Doçent
Okulda sınıf arkadaşım hep artistlik yapıyor bende lise sonum hiç sıkıntı çıkarmadan bitirmek istiyorum ve arkadaş bir şey yapmıyorum diye iyicene şımarmaya başladı lise bitince yerin dibine gömeceğim onu şimdiden ailesinden özür diliyorum. 😤

Usain

Profesör
Yasaklı
Okulda sınıf arkadaşım hep artistlik yapıyor bende lise sonum hiç sıkıntı çıkarmadan bitirmek istiyorum ve arkadaş bir şey yapmıyorum diye iyicene şımarmaya başladı lise bitince yerin dibine gömeceğim onu şimdiden ailesinden özür diliyorum. 😤
İçine atıp ne yapacaksın? Göm bir tane

FlexsNutella

Doçent
Akıyor mübarek topla topla satarız. 😂🤑

dün kulaklık seçerken 3 bozuk kulaklığı onardım artık kulaklığa para vermeme gerek kalmadı sony mdr x15'in jackı kopuktu taktım...
kendi jackı dandikmiş...
68781
68782

kmurat

Profesör
İş aramanın da bir mevsimi var. O da tam şu an. Yaz tatilinde çalışacaksanız dahi, 15 Nisana kadar işinizi ayarlamazsanız, boş gezersiniz.

Üye olun, CV ekleyin, başvuruda bulunun. Bir den fazla başvuru şansınızı artırır.

Bol şans dilerim.

stat counter