Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 4)

Piyasa laptop bakımından çöp kaynıyor. Bildiğin çöp. 4000 Bandında bir tane düzgün bilgisayar yok. Allah'tan 1-1.5 sene önce tertemiz aldım kullanıyorum. Geçen bir yerinde çatlak gördüm kendimi asasım geldi.
Sebep olanların Allah belasını versin.

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Piyasa laptop bakımından çöp kaynıyor. Bildiğin çöp. 4000 Bandında bir tane düzgün bilgisayar yok. Allah'tan 1-1.5 sene önce tertemiz aldım kullanıyorum. Geçen bir yerinde çatlak gördüm kendimi asasım geldi.
O band üzerinden ben seneler önce Asus N56VZ aldım ve 4.000 ₺ altında aldım. Şuan bile canavar durumda alet, ancak şuan olsa o fiyata almak na mümkün.

Usain

Freedom
Yönetici
Mod. Adayı
Fiyatlar uçmuş durumda. 2000'e 3 yıl önce aldığım i5'li... şimdi pentium ya da i3'lü laptop anca ediyor.

o çatlağın nedeni çinli kardeşlerin geri dönüşümüde kendilerine benzetmesinden...

crow88

Profesör
medeniyeti,teknolojiyi gözümde büyütürdüm,ama şimdi bakıyorumda medeniyet ilerledikçe,insanlar kaybediyor.
söz mehmet akifin istiklal marşındaki o muhteşem söze geliyor
medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar

stat counter