Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Fakat size yazacağım bir mesaj var. Lütfen okuyun;

Bakın hepinizden çok özür dilerim. Yanlışlıklarım oldu cidden özür dilerim. Sizi yeniden rahatsız etmeyeceğim. Doğru düzgün davranacağıma söz ediyorum. Bu forumda olmayı çok seviyorum. Bu forumda tartışmalar ve sohbetler daha iyi oluyor. Technopat'ı tercih etmek yerine burayı tercih ettim çünkü eğer buradan ayrılırsam başka bir forum kalmaz. Technopat'ta eskiden Multi-Üyelik ile yasaklamıştım ama dün baktığımda yasak hâlâ duruyor sonra bende anladım bu yasağın bitmesi bir güç olacağı. Bende sizinle olmayı tercih ediyorum.

Murat Burç

Def<3Öm
Şu arkadaşı oldum olası bir türlü sevemedim. Gimbal incelemiş ama sarsıntı testi yok. Kağıttan teknik detay okumuş. E ben ne anladım bu işten?
Bu arkadaş izleniyor üstelik hayret ediyorum gerçekten.

Ben de mi başlasam şu youtubeye acep? Aslında elimde düzgün bir ekipman olsa. Hadi onu hallederiz inceleyecek bir şey olsa olabilir belki.

Bir düşündüm de. Beni kim izler yav :D

Usain

Profesör
Şu arkadaşı oldum olası bir türlü sevemedim. Gimbal incelemiş ama sarsıntı testi yok. Kağıttan teknik detay okumuş. E ben ne anladım bu işten?
Bu arkadaş izleniyor üstelik hayret ediyorum gerçekten.

Ben de mi başlasam şu youtubeye acep? Aslında elimde düzgün bir ekipman olsa. Hadi onu hallederiz inceleyecek bir şey olsa olabilir belki.

Bir düşündüm de. Beni kim izler yav :D
Ben izlerim usta 🙋‍♂️ :D

stat counter