Sony'nin bu TV'sine 80 bin TL verir misiniz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ali TEMEL

Profesör
Bir kaç seneye bu ürünü 40 bin tl ye alırsın :) Tüketicide fiyatın yarı yarıya ucuzladığını görünce isyan eder :)

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
ona bakarsan en büyük ekranıda son kullanıcıya ilk ulaştıran yine sharp olmuştu sharp ülkemizde fazla tanınmıyor sharp diyince yenimi çıkmış diyolar halbuki sharp sony kadar eski bir firma
+1 Sharp bayagı eski bir firmadır.Haberlerini falan hatırlıyorum ama 84" miydi onu hatırlamıyorum.

cevahir teknosa da vardı 40 bin tl ye. boyu bizim evin duvarı kadar. 2 ye 5 :)
Cevahirdeki LG 84" onu bende gördüm Sony de görmek istiyorum.

Bu tvler için son kullanıcı açısından şimdilik pek kullanışlı sayılmazlar hem boyutları büyük hemde onlara uygun ortam lazım izleme mesafesi vs ek olraka fiyatlarınında çok daha aşağılara inmesi gerek.

re13el

Dekan
ona bakarsan en büyük ekranıda son kullanıcıya ilk ulaştıran yine sharp olmuştu sharp ülkemizde fazla tanınmıyor sharp diyince yenimi çıkmış diyolar halbuki sharp sony kadar eski bir firma
Eski firma olduğunu bende biliyorum, bu yüzden o videoyu koydum zaten. Bunlar 4k ile uğraşırken sharp 8k yı yaptı demek için. Tanınmıyor derkende ülkemizde pek fazla tanınmadığını belirtmek istedim.

epzq

Doçent
param olsa alırım.sırf pahalı diye değil.Sony yaptığı için gider alırım.bu kadar basit.televizyonda, laptopta, telefonda ve ev elektroniğinde sony nin yaptığı en iyi ürün neyse ne kadarsa gider alırım :)

Sony make.believe

ruhenzenci

Üyecik
Az önce servis gelip kurdu salona televizyonu. Çok iyi görünüyor, ateriyi bağlayıp mario oynucam şimdi.

LittleMonster

Profesör
hiç belli olmaz samsungta 8k tvyle karşımıza çıkar 4kya ultrahd deniyor 8k içinde süperhd ismi konularak samsung zirveye oturur lg ile sony,e zirveden el sallar artık :) fiyatıda tahminen 150 bin tl olur muhtemelen ama sanmam samsung evolitıon kid özelliği bulunan 8 serisinden sonraki modellere evolitıon kid olayı ile bu işi çözebilecek tek marka şuan için samsung gözüküyor (eeee boşa dememişler assoslistler sahneye en son çıkarlar) diye vardır samsungun bir bildiği
Samsung un TVlerde Sony ve Sharp a karşı ne başarısı olmuş ki şimdi olacak ben bu kadar fanboyluk görmedim . Samsung gitsin plastik telefon yapsın sizde kurcalayın tv niyetine

TBM

Dekan
biz aldık bir tane de kapıdan bile girmeyince geri verdik:):):):)

ProRat`

Profesör
SONY'nin diğer 2 bin liralık televizyonları neyime yetmiyor? Üstüne 80 Bin lira daha koyup, gider dubleks ev alırım.

xanovera

Asistan
80bin verilir mi diyenlere şunu sormak istiyorum.
ayda 2 milyon TL ciro yapan adam da benim gibi 32" samsung izlemek zorunda mı? :D

sanki 80bini çıkarıp şak diye verebilecekmişiz gibi ben salak mıyım ve benzeri cümleler kuruyoruz :D aramızda 80bini bankada hazır kaç adam var acaba

Bloother

Rektör
Şimdi 4k tv'ler 10-15bin lira. Eskidendi o 80binler falan. Konuyu güncel tutuyorsunuz bari cevabınızı da güncelleyin.. Haa 10bin de vermem tabii. Maks. 5000 veririm.

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Daha HD TV alali iki sene olmadi, ama maclari hala 720p kalitesinde izliyorum. Kanal olmadiktan sonra 4K neyime yarayacak benim? Göz boyamaktan baska bir sey degil..

stat counter