[Sona Erdi][Kampanya] Driver Magician 3.6

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Pupilla

Cümle Doktoru

Tanıtım:
Driver Magician; Windows İşletim Sisteminde, sürücü güncelleme, düzenleme ve aygıt sürücülerini yedeklemek için çözümler sunan faydalı bir yazılımdır.

Sisteminizde bulunan her donanımı teşhis ederek, sabit diskten ortak sürücüleri ortaya çıkartıp, seçeceğiniz konuma onları yedeklemenizi sağlar.

Driver Update (sürücü güncelleştirme) özelliği ile sisteminizi çok kısa bir sürede tarayıp, yeni versiyonları, yamaları çıkan aygıt sürücülerinizi direkt indirebilmenizi sağlar. İnnDirmeden önce ekranın altında detaylı bilgilerini sunar.

Bilgisayarınızı biçimlendirseniz (formatlamak), tekrar kurup, yükseltme yapsanız bile elinizde bulunan "Kayıtlı" sürücüleriniz sayesinde bilgisayarınıza gerekli donanımların sürücülerini tekrar çok kısa sürede yükleyebilirsiniz. Bu sayede bir aygıtınızın sürücü cd sini veya disketini kaybetseniz bile bu program sayesinde aldığınız sürücü yedeğinizden çok kolay kurulum yapabilirsiniz.

Driver Magician; geniş sürücü veritabanında bulunan sürücüler bilgileri ile internet aracılığıyla sürücülerinizi güncellemenizi imkânı da tanır.

Özelliklerinden Bazıları :
Bilgisayarınızdaki aygıt sürücülerini yedekler.
Bilinmeyen aygıtları bulur ve sürücülerini bulabilmeniz için yol gösterir.
Donanım sürücülerinin detaylı bilgisini verir.
Tüm sürücüleri otomatik kurulum paketi (EXE) haline getirebilir.
Tüm sürücüleri otomatik olarak Zip paketi haline getirebilirsiniz.
Tüm sürücüleri belirleyeceğiniz bir klasöre toplayabilirsiniz.
Güncelleme aracıyla aygıt sürücülerinin yeni versiyonları çıktığında direkt indirebilme imkanı.
Sadece Takılı Aygıt Sürücülerinizi veya Microsoft İşletim Sistemi Sürücüleri Dahil Hepsinin yedeğini alabilirsiniz.
Internet Explorer Favoriler Klasörünün yedeğini alma,
Registry (Kayıt Defteri) nin yedeğini alma,
Belgelerim klasörünün yedeğini alma,
Masaüstünün yedeğini alma.
inndir
kampanya

download

kampanya sona ermiştir

Driver Magician 3.6 Türkçe Yama
''C:\Program Files\Driver Magician\Language'' içine atın

erenberk

Reis
Onursal Üye
Süper bir programdır arkadaşlar, bilmeyenlere tavsiye ederim. Teşekkürler shadow :)

way_be

Dekan
teşekkürlr. peki ekran kartı güncellemelerini filan bu programla yapabilir miyiz?

jonjon

Profesör
Videolu bi anlatım yapsanız iyi olacak mod. arkadaşlar :D

ck-xe

Dekan
Etkinleştirdikten sonra program açılmıyor. Hiç tepki yok.

mendocino

Rektör
pek videolu anlatim yapilacak bi program degil cok basit kullanımı ama genel bi istek, bilgi eksikliği varsa yapabilirim.

erenberk

Reis
Onursal Üye
Evet isteyen olursa ben de videolu bir anlatım hazırlayabilirim ama Aykut'un da dediği gibi anlatılacak pek bir şeyi de yok :D

Rom.

Rektör
Onursal Üye
Nece konuşuyo bu ? :d yarı ıngilizce yarı başka bişey sanırsm

jonjon

Profesör
pek videolu anlatim yapilacak bi program degil cok basit kullanımı ama genel bi istek, bilgi eksikliği varsa yapabilirim.
Evet isteyen olursa ben de videolu bir anlatım hazırlayabilirim ama Aykut'un da dediği gibi anlatılacak pek bir şeyi de yok :D

Öyle demeyin herkes bilemez , programı nası uptade edeceğini, backup almayı , farklı işletim sistemi için driver aramayı .. geniş kapsamlı bi anlatım olabilir .. ;)

mendocino

Rektör
ne demek:) cok önemli değil ama insanlar şu programı bile kullanamıyolarmış...

muratflash

Rektör
Eskiden beridir kullanırım...Çok güzel programdır kendileri daha öncede Giveaway dan almıştım lisansını yalnız driver güncelleme yapmadan önce eski sürücülerinizi backup yapmanızı şiddetle tavsiye ederim bi sorun çıkarsa restore yaparsınız sorunu aşarsınız...

rb2344

Asistan
programı kurdum ama tepki vermedi açılmadı...

stat counter