Soba Zehirlenmesini Vidivodo Mynet, Pikniktube, Akıllı Tvde de Seyredebilirsini

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


REKLAMYAZARI

Üyecik
Katılım
10 Mar 2008
Mesajlar
30
Puanları
0
Soba Zehirlenmesini Vidivodo Mynet, Pikniktube, Akıllı Tv’de de Seyredebilirsiniz!..


Acun Ilıcalı=Hasan Sancak’ın-Sessiz Ölüm Kısa Filmine Destek olur musunuz?

LÜTFEN MAİLİ OLAN ARKADAŞLARINIZA DA GÖNDERİR MİSİNİZ?

Acun Ilıcalı-Soba Zehirlenmesini Vidivodo Mynet, Pikniktube, Akıllı Tv’de de Seyredebilirsiniz!..

Acun Ilıcalı=Hasan Sancak’ın-Sessiz Ölüm Kısa Filmi Çok Konuşulacak !..

Firma -İşadamı-Şirketlerin Dikkatine!..
Şiir kitaplarımı çıkartma ve alternatif senaryolarımı kamuoyuna duyurma mücadelesi veriyorum. 3 tanesi çıkan 50 şiir kitabım,50 tanesi noter onaylı 400 senaryom vardır. Sosyal içerikli senaryolarımı çekip, AKILLI TV, MYNET, PİKNİKTUBE, VİDİVODO VE YOU TUBE’YE KOYDUM.
İlk senaryom soba zehirlenmesi üzerinedir. Sırada AIDS-CİPS-COLA-İÇKİ-KENE-SİGARA-KUMAR-TERÖRÜ… İşleyen senaryolarımdır. Senaryoların kitlelere ulaşması için sizlerden ilgi ve destek bekliyorum. Destek vermek isteyenlerin en son bölümde alt yazı ile şirketin görüntüsü koyulacaktır.
Saygı ve sevgilerimi sunarım.
ALTERNATİF REKLÂM SENARYOLARI YAZIYORUM
Tv Reklâm Senaryo Yazarıyım. Çalışabileceğim Reklâm Ajansları Firma Ve Şirketler Arıyorum.
GOOGLE’DEN HASAN SANCAK-NOTER ONAYLI RÜYA ARAYINIZ
HASAN SANCAK SAMSUN/ALAÇAMLIDIR.
O, I ARALIK 2000’DE GÖRDÜĞÜ GERÇEK RÜYA REKLÂM SENARYOSUNU NOTERE ONAYLATAN DÜNYADAKİ İLK VE TEK KİŞİDİR. 44 YAŞINDAN SONRA NOTERE ONAYLATTIĞI İLK GERÇEK RÜYA REKLÂM SENARYOSU İLE BİRLİKTE REKLÂM YAZARI OLMUŞTUR. BU TARİHTEN SONRA DA DÜŞÜNDE ÇEŞİTLİ REKLÂM SENARYOLARI GÖREREK, NOTERE ONAYLATMIŞTIR. ÇIKAN 3 TANE ŞİİR KİTABIYLA BİRLİKTE 45 TANE KİTABI MEVCUTTUR.50 TANE NOTER ONAYLI REKLÂM SENARYOSUYLA TOPLAM 400 TANE ALTERNATİF REKLÂM SENARYOSU BULUNMAKTADIR.

Acun Ilıcalı=Hasan Sancak’ın-Sessiz Ölüm Kısa Filmi Çok Konuşulacak !..
GÖRÜNTÜ OLUŞMUYORSA, TIKLAYINIZ YA DA İNTERNET TARAYICINIZIN ADRES ÇUBUĞUNA KOPYALAYINIZ.

ACUN ILICALI-SOBA ZEHİRLENMESİNİ VİDİVİDO’DA SEYRETMEK İSTER MİSİNİZ?
http://www.vidivodo.com/153857/sessiz-olum

ACUN ILICALI-SOBA ZEHİRLENMESİNİ MYNET’TE SEYRETMEK İSTER MİSİNİZ?
http://video.eksenim.mynet.com/noteronayliruya/ACUN_ILICALI_SESSIZ_OLUM/143683/

ACUN ILICALI-SOBA ZEHİRLENMESİNİ PİKNİKTUBE’DE SEYRETMEK İSTER MİSİNİZ?
http://www.pikniktube.com/video.asp?Video=a9fd65fdf73fd204cc51748fea4af31d

ACUN ILICALI-SOBA ZEHİRLENMESİNİ AKILLITV’DE SEYRETMEK İSTER MİSİNİZ?
http://www.akilli.tv/video/183532/Acun-Ilicali---Sessiz-Olum.aspx

ACUN ILICALI-SOBA ZEHİRLENMESİNİ YOU TUBE’DE SEYRETMEK İSTER MİSİNİZ?
GOGLE’YE KTUNNEL.COM YA DA Z.TUNNEL.COM YAZ AÇ BEGİN BROWSİNG’İ TIKLA.
BOŞ ALANA ACUN ILICALI HASAN SANCAK YAZ.TIKLA VE SEYRET.
http://www.youtube.com/watch?v=t3XyzV2h16U

Noter Onaylı Rüya- Samanyolu Maceracıyı Seyretmek İster misiniz?
GOGLE’YE KTUNNEL.COM YA DA Z.TUNNEL.COM YAZ AÇ BEGİN BROWSİNG’İ TIKLA.
BOŞ ALANA HASAN SANCAK YAZ.TIKLA VE SEYRET.
http://www.youtube.com/watch?v=EpkDzSi0xAY
Alaçamlı=Köprübaşılı Halk Şairi, Reklâm Yazarı, Eğitimci ve Gazeteci Hasan Sancak ilk gerçek kâbus senaryosunun çekimini tamamladı. Senaryoda kendisi rol alarak, yazdığı soba zehirlenmesini konu alan senaryosunu kamuoyu ile paylaştı.
Konu ile ilgili görüşlerini dile getiren Hasan Sancak:’İlk defa çekmiş olduğum gerçek kâbus senaryomu çıkarmanın mutluluğunu yaşamaktayım. Sanal dünyada insanlar artık seslerini özgürce duyurabilmekte ve bulundukları yerleri hem yazılı hem de görüntülü olarak tanıtabilmektedirler. Ben, bu senaryomda Alaçam’ı dünya ve Türkiye’ye tanıtırken, bir taraftan da topluma mesaj vermekteyim. Görüntüyü seyredenler, Orta Karadeniz Bölgesi’nin en güzel ve şirin ilçelerinden biri olan yeşille mavinin kucaklaştığı turistik Samsun’un Alaçam ilçesine hayran kalacaklardır. Alaçam, Samsun’a 78,Bafra’ya 27 ve Sinop’a da 90 km uzaklıktadır. Deniz bize 2 km uzaklıktadır. Cumartesi ve Pazar günleri Geyikkoşan Mesire Yeri insanlarımız ile dolup taşmaktadır. Herkesi Alaçam’a bekliyoruz!..
Yazılan ve oynatılan senaryolar insanları güzele ve doğruluğa ulaştırmaları gerekir. Günümüzdeki çoğu senaryolar bu durumdan uzaktırlar. Plan, ürünü satma üzerine kurulmaktadır. Toplumun dertlerini, sıkıntılarını anlatan senaryolara ihtiyacımız vardır. Firma ve şirketlerden destek alınarak, ulusal kanallarda halkın ıstıraplarını dile getiren senaryolar devamlı gösterilebilir. Çekimini yaptığımız kâbus senaryosu gerçektir. Konusu soba zehirlenmesi üzerine kurulmuştur.Görülen kâbusta yardım Acun Ilıcalı’ dan istenmektedir. Konu ile ilgili senaryo aşağıda kamuoyunun bilgisine sunulmuştur.
Her sene dünyada ve Türkiye’de''SESSİZ ÖLÜM'' olarak kabul edilen karbon monoksit gazı zehirlenmeleri insanların ölümlerine yol açmaktadır. Araştırmalara göre Türkiye’de ölüm vakaları sıralamasında trafikten sonra soba zehirlenmesi geliyor. Zehirlenmelerin %63 soba’dan kaynaklanıyor. Şofben ve tüpte bu sıralamayı takip ediyor. Her sene soba zehirlenmelerinden dolayı yüzlerce ailenin hayatı sona ermektedir. Hiçbir şey insanların hayatından daha önemli değildir. Lütfen, yatmadan önce sobaların söndürülmüş olmasına dikkat ediniz. Gerçek kâbus soba zehirlenmesi senaryosunu yazarak, kendim rol aldım. Konu gerçekten çok ilginçtir. Senaryomda soba zehirlenmelerine dikkat çekmek, yetkilileri harekete geçirmek toplumu uyarmak ve duyarlı duruma getirmek için yazdım ve oynadım. Yönetmeni de Alaçam Anadolu Lisesi öğrencisi Kürşat Tosun’dur. Hem çekti hem de montajını yaparak, internetteki video sitelerine ulaştırdı. O olmasaydı, tek başıma bunu başaramazdım. Kendisine teşekkür eder, saygı ve sevgilerimi sunarım. Görüntüyü seyretmek isteyenler YOU Tube’yi tıklayarak, açıldıktan sonra yukarıdaki boş kısma ‘ACUN ILICALI-HASAN SANCAK’ Yazarsalar seyredebilirler.
Senaryolarımı çekmeye ve Alaçam’ı dünya ve Türkiye’ye tanıtmaya devam edeceğim. Şu anda 3–4 tane daha senaryomu çekerek, kamuoyu ile paylaşacağım. Şirketlerden ilgi ve destek bekliyorum. Alaçam’da çekimin yapacağımız senaryolar herkesin dilinde olacaktır ve dikkatini çekecektir. Sanal dünyada sesimizi duyuracağımız onlarca video sitesi vardır. Senaryolar, gösterilmeye başlandığı zaman binlerce insan tarafından seyredilecektir. Ulusal basında haber olarak kullanacaktır. Şimdiye kadar olan senaryolarından çok farklı bir senaryolar olacaktır. Duyarlı vatandaşlarımızdan, belediye başkanlarımızdan ve iş adamlarımızdan ilgi ve destek bekliyorum’ dedi.
Hasan Sancak,52 yaşındadır. Nagehan isminde bir kızı, Alp Cihan ve Boğaç Han isminde de iki tane erkek çocuk sahibidir. O' dur, Onlar Analarımız, Benim Annem Melekti isimli üç tane şiir kitabı vardır. Bu kitaplarıyla birlikte basıma hazır 45 tane şiir kitabı ve 4000 tane şiiri okuyucularla buluşmayı beklemektedir. I Aralık 2000’de, gördüğü GERÇEK RÜYA REKLÂM SENARYOSU nu notere onaylatan dünyadaki ilk ve tek kişidir. Şimdiye kadar şiir kitapları, NOTER ONAYLI RÜYA REKLÂM SENARYOLARI, notere onaylattığı "Televizyonlar İçin 300'e yakın İlginç Yarışmalar ile kamuoyunun gündemine geldi. 400 tane alternatif reklâm senaryosu vardır. Bu reklâm senaryolarının 50 tanesi noter onaylıdır. Bu reklâm senaryolarını ’RÜYALARIMI ÇALDILAR’ kitabıyla okuyucularla


buluşturacaktır.
HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EĞİTİMCİ-GAZETECİ)
 

tertunc

Dekan
Onursal Üye
Katılım
18 Ağu 2007
Mesajlar
7,240
Puanları
38
İzledim,bayağı gerçekçi olmuş.Elinize sağlık...
 

Kriptograf

Profesör
Katılım
18 May 2007
Mesajlar
1,689
Puanları
0
Arkadaşım yazıların flash'ta yayınlanan gerçek kesit parmak izi programlarını anımsattı bana.
Sanki arkadan bir daktilo sesi ve harfler tek tek düşüyor ekrana...

 

REKLAMYAZARI

Üyecik
Katılım
10 Mar 2008
Mesajlar
30
Puanları
0
Sırada kene senaryosu vardır.Şu anda bunun hazırlığını yapıyorum.Yorumuna teşekkür eder,saygı ve sevgilerimi sunarım.
 

REKLAMYAZARI

Üyecik
Katılım
10 Mar 2008
Mesajlar
30
Puanları
0
Destekleyici bulursam en kısa sürede çekeceğim.İnternetten de bazı görüntüler indiriyorum.Yalnız başımayım.Hepsini birlikte halletmek çok zor oluyor.Video sitelerine ulaştırdığım zaman üyeolduğum 400 den fazla forum sitesine de ulaştıracağım.

Saygı ve sevgilerimi sunarım.
 
Üst
stat counter