Şimdi Bedava Ürün Sipariş Verme Zamanı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ÆSir

Guardian of Asgaard
Yönetici
Mod. Adayı
Bilgisi ulaştı bana :). Rica ederim. Umarım gelir.

ÆSir

Guardian of Asgaard
Yönetici
Mod. Adayı
Ürünleri teslim aldığımda göstereceğim. Benim incelemelerin sonucu politikada gördüğüm şey;

Sana 2 üye davet edersen 1 ücretsiz ürün alma hakkı sunuyor. Saadet zinciri halkası ile her iki kişi, iki kişi davet ettiği için uygulama beklenenden hızlı yayılıyor. Şirket Google reklamları gibi bir tok değişik aracıya para yatırmak yerine temin ettiği yüklü ürünü dünyaya 2 üye karşılığında veriyor. Yatırımı iyi olan bir şirket için bence çok akıllıca bir politika. Reklamı görmekle kalmıyor, uygulamaya dahil ediliyorsun.

ÆSir

Guardian of Asgaard
Yönetici
Mod. Adayı
Kimse kolay kolay olumlu yorum yazmaz. 3 Kasım yazan ürünüm hala gelmedi demiş bunu 2 Kasım'da diyor. Ben parayla bir şey alın demiyorum ki ben ne olursa olsun almam. O işi Wish'ten bir defa yaptım. Neyse ki gümrükte takılan malın parasını bana direk iade ettiler.

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Kimse kolay kolay olumlu yorum yazmaz. 3 Kasım yazan ürünüm hala gelmedi demiş bunu 2 Kasım'da diyor. Ben parayla bir şey alın demiyorum ki ben ne olursa olsun almam. O işi Wish'ten bir defa yaptım. Neyse ki gümrükte takılan malın parasını bana direk iade ettiler.
Gümrükte hangi ürünler takılıyor?

ÆSir

Guardian of Asgaard
Yönetici
Mod. Adayı
Elektronikler diye biliyorum. Sipariş verdiğim ürünlerden 1 tane saç havlusu vardı bir tane de donabilen oyun hamuru. Her ikisi gümrük riski var diye iptal edilmiş Çin'den çıkmadan. Diğerleri yolda. Hatta kimi uçakla geliyor. Daha hızlı elimde olacak gibi.

GalaFans

Üyecik
Kayda değer ürünler değiller. Sanırım takipsiz geliyor bu da işe yaramaz

ÆSir

Guardian of Asgaard
Yönetici
Mod. Adayı
Takipli geliyor an be an takip edebiliyorsun.

ÆSir

Guardian of Asgaard
Yönetici
Mod. Adayı
Aralığa atmış tüm ürünleri. Geldiği zaman müjdeyi ilk ben vereceğim zaten.

Screenshot

ÆSir

Guardian of Asgaard
Yönetici
Mod. Adayı
Çok heyecanlıyım. Sabah PTT aradı beni. Ürünlerden biri İstanbul'a gelmiş. Pazartesiye elimde olacak. Acaba hangisi çok merak ediyorum.

Mert Alper

Profesör
Allah Allah ya :D Gelmezse üzülmem de gelirse çok farklı bir deneyim olacağı için ben de çok merak ediyorum. Benim siparişimden ses seda yok... Bize çürük meyve sebze göndermeseler :)

ÆSir

Guardian of Asgaard
Yönetici
Mod. Adayı
Büyük bir heyecan içindeyim 4 tane paketim geldi

ÆSir

Guardian of Asgaard
Yönetici
Mod. Adayı
20 gün önce PTT aradı kargonuz var diye ancak geldi. Mouse, kameralı kalem, oyuncak saatli araba ve saç havlusu geldi :D Asıl beklediklerim kulaklıklar, henüz gelmedi.

Mert Alper

Profesör
Beklediğiniz kalitede mi ürünler? Yoksa gıldır gıcık malzemeler ile yapılmış kalitesiz şeyler mi?

Son soru :D Kameralı kalemi ne için kullanacaksınız ?

ÆSir

Guardian of Asgaard
Yönetici
Mod. Adayı
Sırf meraktan aldım. Kalem gerçekten kameralı ama hafıza kartı yuvası boş. Micro kart almam gerekecek :D Beklediğim kalitede. Düşük kalite bekliyordum öyle çıktı. Klasik Çin kalitesi anlayacağın ama bedava. Ben Çin'den numune getirmek için FedEx'e dolarlar öderken adamlar böyle gönderiyor. Kulaklıklar gelirse bu kez para ile satın almaya başlayacağım. Mouse kalitesiz, oyuncak büyük gözüküyordu ama avuç kadar geldi. Ataşehir kontrol ekibi malzemeye sağlıklı demiş. Kalem alüminyumdan yapılmış alt tarafı çevirince yazı yazıyorsun üst tarafta kayıt için düğme var ara kablo ile yollamışlar ki burada ara kablo almaya kalksan 10 TL zaten. Saç havlusu doku olarak güzel gözüküyor.

stat counter